„Jungheinrich WMS“

„Jungheinrich WMS“ - mes darome tai paprastai.

„Jungheinrich Warehouse Management System“ (WMS) kontroliuoja, valdo ir optimizuoja Jūsų sandėlį bei nuolatos rūpinasi efektyviais ir paprastais procesais.

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

 • Patikimas naudojimas ateityje
 • Proceso saugumas
 • Skaidrumo didinimas
 • Efektyvumo didinimas
 • Lankstumas
 • Daugiakalbystė

Ergonomija
Atsižvelgiant į ergonominius reikalavimus pagal EN ISO 9241, nuolatos užtikrinamas nevarginantis darbas. Darbuotojams terminaluose rodykite tik tuos duomenis, kurių jiems reikia dirbant.

Nepriklausomybė nuo pramonės šakos
Daugiau nei 150 įvairiausių pramonės šakų klientų gauna naudos iš savo sandėlių procesų efektyvumo, naudodami „Jungheinrich WMS“. Nepriklausomybę nuo pramonės šakos taip pat patvirtina Fraunhofer medžiagų srautų ir logistikos institutas įrodytu tinkamumu 90 skirtingų pramonės šakų. Tam taip pat daug įtakos turi funkcionalus įvairiapusių pagrindinių duomenų užtikrinimas.

Pranašumų apžvalga

 • Logistikos paslaugų apskaita
 • Dokumentacija
 • Kelių sandėlių modulis
 • Medžiagų kilmės nustatymas pagal ES 178/2002
 • Krovimo modulis
 • Kokybės užtikrinimas
 • Klientų modulis
 • Serijos numerių valdymas
 • Pakavimo modulis
 • Sąsajos modulis SAP ir visoms įprastinėmis pagrindinio kompiuterio arba ERP sistemoms

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Logistikos paslaugų apskaita

Jei esate trečiųjų šalių logistikos paslaugų tiekėjai, ir Jūsų sandėliu naudojasi trečiosios šalys, naudodami šį modelį galite drastiškai sumažinti sąnaudas, patirtas registruojant ir analizuojant suteiktas logistikos paslaugas.

Kokybės užtikrinimas

„Jungheinrich WMS“ suteikia įvairių galimybių kokybės užtikrinimui valdyti. Tad galima, pvz., užblokuoti arba vėl atblokuoti atskiras atsargas, siuntas, PKP ir sritis pagal apibrėžtus kokybės užtikrinimo kriterijus perdavimui.

Dokumentacija

Individualūs mokymo dokumentai ir patarimai naudotojams, kuriuos taip pat galima išsikviesti internetu, pateikiami kiekvienam atskiram „Jungheinrich WMS“ naudotojui.

Klientų modulis

Kaip už sandėlį atsakingas asmuo arba logistikos paslaugų tiekėjas su klientų modeliu galite skaidriai ir efektyviai valdyti daugelio klientų prekių atsargas. Atsargų kiekis ir susiję procesai valdomi su atitinkamais užsakovais kaip savininkais.

Kelių sandėlių modulis

„Warehouse Management System“ keliose sandėliavimo vietose: kelių sandėlių funkcija galima aiškiai valdyti kelias buvimo vietas, sinchronizuoti procesus ir vykdyti sandėlio veiklas pagal poreikį visuose arba tik tam tikruose sandėliuose.

Serijos numerių valdymas

Šiuo moduliu „Jungheinrich WMS“ gali valdyti serijos numerius. Norint paprasčiau registruoti serijos numerius, WMS siūlo įvairias palaikymo ir kontrolės funkcijas.

Medžiagų kilmės nustatymas pagal ES 178/2002

Medžiagų kilmės nustatymas „Jungheinrich WMS“ pagal ES reglamentą 178/2002 pateikia mechanizmus ir dokumentaciją tinkamam siuntos numerių valdymui palaikyti ir kontroliuoti. Prekės pagrindiniuose duomenyse nustatoma, kuriai prekei reikia nurodyti siuntos numerį. Siuntos numerio formatas gali būti apibrėžtas galiojimui patikrinti.

Pakavimo modulis

Šis modulis padeda Jūsų darbuotojams pakuojant surinktas prekes. Pakavimo modulio dialogai profilio apibrėžimais pritaikomi prie individualių kliento reikalavimų. Profilio nustatymai apima, pvz., pakavimo režimą, pakavimo momentą, automatinį dokumento spausdinimą arba pranešimą aukštesnio lygio pagrindinei sistemai. Be to, pakavimo režimu nustatoma, kurie duomenys turi būti įrašyti arba perduoti į pakavimo sąrašą. Tai atliekant galima įrašyti paketų skaičių, supakuotą svorį ir atsargų informaciją arba tiesiogiai paversti užsakymams surinkti naudojamas pagalbines priemones į paketą.

Krovimo modulis

„Jungheinrich WMS“ krovimo modulis valdo krovimo procesą. Tuo pačiu metu galima optimaliai atlikti krovimo seką pagal iš anksto apibrėžtą maršrutą. Papildomai vyksta nuolatinis visų svarbiausių transportavimo duomenų protokolavimas.

Sąsajos modulis SAP ir visoms įprastinėmis pagrindinio kompiuterio arba ERP sistemoms

„Jungheinrich WMS“ užtikrina duomenų keitimąsi ir ryšį per sąsajas visoms įprastinėmis pagrindinio kompiuterio arba ERP sistemoms ir siūlo sertifikuotą sąsają SAP sistemoms.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.