+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Lithium-Ionen-Power von Jungheinrich - Verteilerseite

Ličio jonų galia

Pereikite prie ličio jonų šakinių krautuvų naudojimo ir išnaudokite ličio jonų galios teikiamą naudą.

Mūsų „Jungheinrich“ ličio jonų krautuvai turi daug pranašumų, palyginti su įprastais švino rūgštiniais akumuliatoriais: galimybė protarpiais greitai įkrauti, pvz., pertraukų ar prastovų metu, užtikrina krautuvo pasiekiamumą visą parą ir padidina kasdienių sandėlio operacijų lankstumą. Tai garantuoja ilgą veikimo laiką, tad krautuvą galima naudoti keliomis pamainomis. Be to, jiems visiškai nereikia priežiūros, o įkraunant jie neskleidžia dujų. Tai reiškia, kad nereikia švaistyti nei laiko, nei pinigų priežiūros darbams, akumuliatoriaus priežiūrai ar papildomai infrastruktūrai. Ličio jonų akumuliatoriai sunaudoja iki 20 proc. mažiau energijos nei įprasti švino rūgštiniai akumuliatoriai.

Visas mūsų šakinių krautuvų asortimentas jau yra „paruoštas ličio jonų technologijai“, t. y. krautuvuose galima montuoti ličio jonų akumuliatorius. Mes kuriame novatoriškus krautuvus su integruotu ličio jonų maitinimu, kuriuose akumuliatorius ir krautuve naudojama technologija yra dar geriau ir veiksmingiau suderinti vienas su kitu.

Šiuo metu joks kitas vidaus logistikos prekių ženklas pasaulyje neturi daugiau veikiančių ličio jonų šakinių krautuvų nei „Jungheinrich“.

Išnaudokite visą ličio jonų galią pasinaudodami 6 mėnesių poreikių patenkinimo garantija ir iki 8 metų garantija ličio jonų akumuliatoriams.

Efektyvu, patvaru, nereikia techninės priežiūros.

„Jungheinrich“ yra ličio jonų technologijos pradininkė. Būdami vienu iš pirmaujančių vidaus logistikos sistemos kūrėjų, dėl to, kad patys atliekame tyrimus, kuriame ir gaminame, galime pasiūlyti puikiai suderintą bendrą sistemą, kurią sudaro akumuliatorius, įkroviklis, krautuvas ir konsultacija.

Switch to lithium-ion pallet trucks / stackers and benefit from our lithium-ion power.

Consciously optimise with Li-Ion.

Get your company on the right track. With our pioneering lithium-ion forklifts.


Switch to lithium-ion power! Optimising your processes will enable you to save on both time and operating costs.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite


Ar turite klausimų?