+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
ETV216i_IF-AWARD_JPG
04/01/2019

ETV 216i rietuvas laimėjo prestižinį Dizaino apdovanojimą

• Pirmasis pasaulyje rietuvas su integruotu akumuliatoriumi
• Revoliucinis krautuvo dizainas naudojant ličio jonų technologiją
• „iF“ dizaino apdovanojimas – vienas svarbiausių dizaino apdovanojimų pasaulyje

Hamburgas/Miunchenas: „Jungheinrich ETV 216i“ rietuvas su išstumiamu stiebu gavo 2019 m. „iF“ dizaino apdovanojimą. Tai pirmas pasaulyje rietuvas su išstumiamu stiebu, kurio akumuliatorius yra integruota krautuvo dizaino dalis. „Jungheinrich“ šiam tikslui panaudojo vietos taupymo ir galingos ličio jonų akumuliatorių technologijos pranašumus. „ETV 216i“ yra daug kompaktiškesnis už įprastus šakinius rietuvus su išstumiamu stiebu, jis gali laisviau judėti ir yra ergonomiškesnis, todėl operatorius turi daugiau judėjimo laisvės, o matomumas tampa geresnis. Visa tai leidžia užtikrinti ypač patogų ir saugų sandėlį.

Michael Niebuhr, „Jungheinrich“ AG pramonės dizaino vadovas aiškina: „Kurdami „ETV 216i“ inžinieriai ir dizaineriai nuo pat pradžių nuolat bendradarbiavo. Tai leido sukurti geresnį mūsų krautuvo dizainą ir padidinti našumą labiau nei bet kada anksčiau. Faktas, kad „ETV 216i“ gavo „iF“ apdovanojimą, tik patvirtina, kad pasitelkdami šią naują transporto priemonių dizaino koncepciją einame teisingu keliu.“

Specialus apdovanojimas „Dalyvavimas „iF“ dizaino apdovanojimuose 65-erius metus“

„iF“ dizaino apdovanojimas yra vienas svarbiausių dizaino apdovanojimų pasaulyje. Juo pagerbiami produktų, pakuočių, komunikacijų ir paslaugų dizaino/naudotojų potyrių, architektūros ir interjero dizaino sričių pasiekimai bei profesionalios koncepcijos. „Jungheinrich“ pirmą kartą „iF“ dizaino apdovanojimą laimėjo 1954 metais už savo „Ameise“ elektrinį vairalazde valdomą vežimėlį, o šių metų apdovanojimas įmonei „Jungheinrich“ yra 18-asis „iF“ dizaino apdovanojimas produktų kategorijoje. „Jungheinrich“ taip pat yra viena iš septynių specialų  „Dalyvavimo „iF“ dizaino apdovanojimuose 65-erius metus“ apdovanojimą gavusių įmonių. „iF“ vadovas Ralph Wiegmann pastebi: „Tai, kartu su kokybe, patvarumu ir novatoriškumu yra tikras profesionalumas dizaino srityje.“. „Jungheinrich“ dizaino svarbą suprato jau prieš 65 metus ir nuo tada nesiliovė nuolatos tobulinti savo dizaino filosofijos.

Ar turite klausimų?