+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EJC 112 su rampoms skirta funkcija

Vairalazde valdomas krautuvas 1,2t

  • 2 500 - 4 300 mm
  • 1 200 kg
  • Lanksčios naudojimo galimybės net ir ant nedidelių rampų bei nelygių grindų
  • Galingas, techninės priežiūros nereikalaujantis trifazis variklis
  • Manevringas ir kompaktiškas
  • Tikslus pakėlimas ir nuleidimas
  • Patogus darbas

EJC 112 su rampoms skirta funkcija

EJC 1 serijos vairalazde valdomi krautuvai išnaudoja savo pranašumus visur, kur tik reikia transportuoti trumpais atstumais ir išimti arba padėti iki 3 600 mm aukščio. Dėl mažo darbinio koridoriaus pločio EJC lengvai ir saugiai manevruoja net labai siauroje patalpoje. Taip pat galima važiuoti lėtosios eigos režimu, kai vairalazdė pakelta aukštyn.Galingas, didesnio efektyvumo, 24 V trifazis traukos variklis bet kokioje situacijoje išvysto didelį greitį ir puikų pagreitį. 1 kartos vairalazde valdomi EJC krautuvai sukuria geriausias sąlygas greitai ir efektyviai perkrauti prekes.„Rampos“ funkcija paprastai aktyvina ratukinių šakių pakėlimą. Taip gerokai padidinama prošvaisa, ypač priekinėje ratukinių šakių srityje. Pranašumas: paprasta pervažiuoti durų slenksčius, nelygias grindis arba mažas rampas, nesiekiant grindų. Kitas pranašumas – labai tikslus ir jautrus kėlimo valdymas. Taip specialiai supaprastinamas didelių krovinių krovimas į siaurus stelažus. Lėtai keliant, sklinda gerokai mažiau triukšmo, dėl to lengviau dirbti.Proporcingoji hidraulinė sistema užtikrina, kad krovinius būtų galima labai švelniai padėti ant grindų arba į stelažą. Reikiamos energijos EJC 112 gauna iš akumuliatorių, kurių talpa siekia iki 200 Ah. Patikimą įmontuoto akumuliatoriaus įkrovimą per bet kurį tinklo kištukinį lizdą užtikrina papildomai integruotas įkroviklis. Taip pat papildomai gali būti įdiegta greitojo įkrovimo funkcija.Praktiškos dėtuvės šalia prietaisų skydelio ir krautuvo priekyje užtikrina, kad Jūs visada greitai pasieksite visas reikalingas pagalbines priemones, pvz., rašiklius, peilius arba dokumentus.

Ličio jonai

Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Susiję gaminiai

Ar turite klausimų?