+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ESC 214_214z_216_216z

Krautuvai su sėdyne šone 1,4 - 1,6t

  • 2 800 - 6 200 mm
  • 1 400 - 1 600 kg
  • Tik 820 mm krautuvo plotis, leidžiantis jam dirbti siauruose darbiniuose koridoriuose
  • Geriausios greičio ir greitėjimo savybės
  • Didelė likutinė keliamoji galia ir galingas kėlimo variklis
  • Geriausią matomumą užtikrinanti ergonomiška sėdėjimo padėtis
  • Ypač tvirta važiuoklė tenkina didžiausius reikalavimus

ESC 214/ 214z/ 216/ 216z

Kompaktiški ir tvirti 2 serijos ESC krautuvai sus šonu įrengta sėdyne idealiai tinka intensyviems darbams ilgais atstumais. Vos 820 mm pločio kompaktiško dizaino krautuvas idealiai tinka darbui ankštose sandėlio vietose ir blokų sandėliuose, o itin tvirta važiuoklė leidžia dirbti ypač sudėtingomis sąlygomis.Dėl to juose naudojamas galingas kėlimo variklis, kuris kartu su tvirtu kėlimo mechanizmu užtikrina saugų krovimą didesniame aukštyje. Efektyvų prekių gabenimą garantuoja galingas traukos variklis. Trifazė technika padeda ESC pasiekti didelį greitį ir greitą greitėjimą, dėl ko stipriai padidėja Jūsų sandėlio efektyvumas. Dažas krypties keitimas taipogi nesukelia jokių sunkumų. Sėdėdamas šonu operatorius visada gerai mato, o dėl elektrinės vairavimo sistemos tereikia vos kelių vairavimo judesių. Tokia ergonomiška darbo vieta tiesiogiai prisideda prie Jūsų sandėlio saugumo.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Susiję gaminiai

Ar turite klausimų?