Jungheinrich logistika

Jūsų sėkmės rodiklis

Jungheinrich Grupė - viena pirmaujančių pasaulinių industrinių krautuvų, sandėliavimo technikos ir medžiagų srautų technologijos tiekėjų.

Apie mus

Europoje Jungheinrich - sandėliavimo technikos tiekėjas numeris 1. Nuo 1953 metų Grupė, kurios centras yra Hamburge, siūlė produkciją, kurios pagrindą sudarė krautuvai ir paslaugos, su ketinimu prieiti prie industrinių klientų.
Pasauliniai tiekimo srautai auga: aukštas pakylėjimo ir lankstumo lygis veikia transporto sektorių su rezultatais - pagaminta pagal reikalavimus, visapusiški sprendimai šiandien greitai pakeičia klasikinių produktų asortimentą. Šiam plėtojimui Jungheinrich atitinka šiuolaikinį, platų produkcijos pasirinkimą ir puikų paslaugų spektrą.

Jungheinrich Grupė gamina šešiose Europos gamyklose: mūsų gamykla Norderstedte, esanti Hamburge, gamykla Lüneburge, taip pat arti Hamburgo; gamykla Argentane Normandijoje; Leighton Buzzarde, Anglijoje (iki 2004 m. vidurio); Leganes šalia Madrido; ir mūsų Bavarijos gamykla Jungheinrich Moosburg GmbH.
Tiesioginis pardavimų tinklas Vokietijoje apima 20 pardavimų/paskirstymo centrų ir filialų. Turime pardavimų ir aptarnavimo kompanijas 24 šalyse ir valdome atstovų plitimą daugelyje šalių, įskaitant Australiją, Pietų Afriką ir Kiniją. Vien tik Europoje yra daugiau nei 100 Jungheinrich centrų, apimančių teritoriją nuo Islandijos iki Turkijos ir nuo Suomijos iki Portugalijos.

Jungheinrich siūlo glaudų popardaviminio aptarnavimo tinklą: aukštos kvalifikacijos Jungheinrich serviso inžinieriai garantuoja nepertraukiamą šakinių krautuvų darbą. Du atsarginių dalių logistikos centrai siūlo atsarginių dalių pristatymą „per naktį", t.y. garantuojamas detalių pristatymas nakties metu iš Norderstedt po Vokietiją, Daniją ir Beneliukso šalis; ir iš Lahro netoli Offenburgo po Prancūziją, Austriją, Šveicariją ir Italiją.
Jungheinrich išvystė savo vardo vietą, kuris dar daugiau susikoncentruoja ties klientų sėkme. Kompanija su drąsa ir į ateitį orientuota koncentracija ties vieninteliu vardu - Jungheinrich - bei tiesioginiais pardavimais, sukūrė šio naujo išsidėstymo vietą . Norėdama švęsti 50-jį jubiliejų, kompanija toliau vystė jos vardo plėtojimą ir sutelkė reklamos pasirodymą nauja kryptimi. Šios visos pastangos turi vieną tikslą. Klientai turi būti įsitikinę: Jungheinrich - yra vertas.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.