Ekologinis "pėdsakas"

Mūsų krautuvų parkas išskiria 25 % mažiau anglies dioksido nei anksčiau

Per paskutinius 10 metų mes drastiškai sumažinome mūsų visos krautuvų programos CO2 emisiją - klasikiniame elektrinių ir dyzelinių / dujinių šakinių krautuvų bei rietuvų segmente daugiau nei 25 %. Su nemažai technologinių naujovių, kurios šiandien naudojamos kaip standartas CO2 emisijai. Ir mes toliau einame šiuo keliu. Todėl naujos 5s serijos krautuvai su vidaus degimo varikliais pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu.

Pirmas pramonės šakoje TÜV sertifikuotas produkto gyvavimo ciklo vertinimas

„TÜV Nord“ sistemingai analizuoja gyvavimo ciklą ir sertifikuoja pagal DIN EN ISO 14040. Todėl „Jungheinrich“ pirmajam kaip krautuvų gamintojui suteiktas aplinkos apsaugos ženklas „Produkto gyvavimo ciklo vertinimas“.

Mažesnė emisija - mažesnės energijos sąnaudos

CO2 emisijos mažinimo techninės naujovės šiandien apima visą „Jungheinrich“ produkto gyvavimo ciklą: nuo gamybos ir naudojimo iki perdirbimo. Specialiai naudojimo fazei, kurios metu išsiskiria 80–90 % visos emisijos, „Jungheinrich“ aukštųjų technologijų sprendimai nustato standartus. Panaudokite šį „Jungheinrich“ pranašumą savo pranašumui, kad nuo šios akimirkos žymiai sumažintumėte savo energijos sąnaudas ir tuo pačiu metu įgyvendintumėte didžiausią krovinių pervežimo našumą.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.