Ką mes galime pasiūlyti

Mūsų darbuotojai turi galėti tobulinti savo stipriąsias savybes. Jie visada gali užmegzti tarpusavyje atvirą dialogą. Tai reiškia, kad darbuotojai ir vadovai reguliariai nagrinėja savo bendradarbiavimo praeitį ir ateitį ir atitinkamus tikslus. Tik su šia gyvuojančia kultūra mūsų įmonė gali sėkmingai augti.

Mes paruošiame Jums kaip „Jungheinrich“ nariui plačią ir patrauklią tobulinimosi programą. Tokiu būdu Jums suteikiama galimybė visada būti naujausių pasiekimų lygyje. Tai yra svarbus pagrindas tolesnei Jūsų karjerai savo šalyje arba užsienyje.

Kadangi į vadovaujančias pozicijas mes mielai ieškome darbuotojų įmonės viduje, todėl, savaime suprantama, skatiname savo talentus. Kaip mūsų talentų valdymo programos dalyvis, Jūs gausite atsiliepimus apie savo veiksmus ir sistemingą, platų, tačiau taip pat individualų Jūsų potencialo augimą. Mes kartu sukursime Jūsų karjerą ir norime suteikti Jums galimybę perimti atsakomybę už visą Jūsų asmeninį tobulėjimo kelią.

Tarptautiniai mainai

Su tarptautine mūsų įmonės sandara taip pat yra susiję ypatingi reikalavimai Jums kaip darbuotojui. Su mūsų koncerno personalo vystymosi programa „Going Global with Jungheinrich“ mes skatiname mūsų darbuotojų tarptautinius mainus. Iki šešių mėnesių laikotarpyje Jūs galite kaupti tarptautinę patirtį užsienio skyriuje, užmegzti kontaktus, perteikti praktines žinias, dirbti su projektais ir taip pat padėti pagrindus ilgalaikiam buvimui užsienyje.

Greta puikios darbo vietos atmosferos, mes taip pat siūlome Jums aibę papildomų paslaugų, pvz.,:

• įmonės senatvės draudimą,

• aktyvaus sveikatos ugdymo priemones,

• darbo rūbus gamyklų darbuotojams,

• įmonės sporto skatinimą,

• lengvatas maistui mūsų įmonės valgyklose.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.