IFOY Apdovanojimai

2013 metais pradėti rengti kasmetiniai tarptautiniai šakinių krautuvų apdovanojimai (IFOY), skirti geriausiems metų šakiniams krautuvams ir vidaus logistikos sprendimams paminėti. Šiuose apdovanojimuose dalyvaujame nuo pat jų atsiradimo ir kiekvienais metais laimime bent vieną branginamų trofėjų.

Bendra IFOY apdovanojimų ir „Jungheinrich“ istorija

Transporto priemonės arba gaminio vertinimas priklauso nuo dviejų veiksnių: pirmiausiai, nuo IFOY bandymų rezultatų, kurie atliekami pagal olandų žurnalisto Theo Egberts, rengiančio straipsnius logistikos temomis, sukurtą „Andersono“ testą. Antra, pagal komisijos, sudarytos iš keleto gerai žinomų šios pramonės ekspertų, sprendimą, kuris lemia galutinį vertinimo rezultatą.

Mūsų 2017 m. finalo dalyviai: EMD 115i ir padėties sandėlyje nustatymas

2017 m. dalyvausime konkurse su dviem savo gaminiais. Sandėlio krautuvųkategorijoje kandidatu buvo išrinktas EMD 115i. Elektrinis krautuvas turi sumontuotą 17 kg ličio jonų įkrovimo įtaisą, kurį galima įkrauti iš bet kokio 230 voltų maitinimo tinklo. Vos pusvalandžio užtenka, kad šis įtaisas pasiektų 50 proc. įkrovą, todėl nebereikia keisti akumuliatorių. EMD 115i yra lengvas, manevringas ir gerai tinka paprastoms krovimo operacijoms 1 520 mm aukštyje, taip pat gali pervežti iki 1,5 tonos krovinius trumpais atstumais.

Sužinokite daugiau apie EMD 115i

Ypatingojo metų gaminiokategorijoje dalyvaujame su sandėlio padėties nustatymo įtaisu. Ši išmanioji sistema leidžia paprastai lokalizuoti šakinį krautuvą sandėlyje. Per sumontuotus išmaniuosius telefonus krautuvai palaiko ryšį su švyturėliais, kuriais duomenys apie krautuvo padėtį perduodami į serverį. Su žiniatinklio taikomąja programa šiuos duomenis galima pasiekti tiesiogiai ar analizuoti retrospektyviai.

Sužinokite daugiau apie vidaus padėties nustatymą

Kitas žingsnis –  mūsų išrinktieji gaminiai privalo nugalėti konkurse IFOY bandymų savaitę, kuri rengiama Miunchene š. m. kovo 2–9 d.  Be jau minėto Andersombandymo, kovo 3 d. krautuvai turi pereiti inovacinę patikrą, o kovo 8–9 d. – prekybos komisijos įvertinimą. IFOY 2017 m. apdovanojimų ceremonija vyks gegužės 9 d., atidarant transporto logistikos parodą BMW World Munich.

IFOY Apdovanojimai 2016

Mūsų trys kandidatai sugebėjo įtikinti žiuri ir buvo nominuoti trims skirtingoms kategorijoms: siaurų praėjimų krautuvo, vilkikų ir prikabinamų sistemų sprendimo bei specialių konstrukcijų technikos.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.