07.08.2017

Jungheinrich ir Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. švenčia Icotex gamyklos didįjį atidarymą

Moderniausia Conroe mieste įsikūrusi gamykla tieks šakinių krautuvų ir kitus pramoninius komponentus

Bendrovių Industrial Components of Texas, LLC (ICOTEX), Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. (MCFA), Jungheinrich AG ir Mitsubishi Nichiyu Forklift Co. Ltd. vadovai švenčia oficialų didįjį ICOTEX atidarymą.

HIUSTONAS (2017 m. rugpjūčio 2 d.). Antradienį, rugpjūčio 1 d., bendrovė Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. (MCFA), Jungheinrich® autokrautuvų ir sandėliams su siaurais pravažiavimais skirtų produktų tiekėja Jungtinėse Valstijose, Kanadoje ir Meksikoje, ir Jungheinrich® Lift Truck Corp. šventė sėkmingą didįjį naujos jungtinės bendrovės Industrial Components of Texas, LLC (ICOTEX®), atidarymą. Teksaso valstijos Conroe mieste adresu: 3479 Pollok Dr. įsikūrusioje naujojoje 71 000 kvadratinių pėdų ploto ICOTEX gamykloje bus gaminami pramoniniai komponentai.

Didžiojo atidarymo šventėje dalyvavo beveik 200 svečių, įskaitant Mitsubishi Nichiyu Forklift Co. Ltd., MCFA ir Jungheinrich AG vadovus, taip pat ICOTEX darbuotojus, miesto valdžios pareigūnus ir kitus pagrindinius kolegas bei rėmėjus. Renginio metu buvo surengta kaspino kirpimo ceremonija ir ekskursijos po gamyklą, demonstruojant naują moderniausią ICOTEX įrangą, naudojamą gamybos procese. Gamykloje atliekamos tokios gamybos operacijos kaip plazminis pjovimas, lenkimas, apdirbimas, suvirinimas, miltelinis dažymas ir kt.  

Prognozuojama, kad ateityje ICOTEX dirbs apie 80 žmonių, įskaitant gamybos ir biuro personalą. Gamykloje bus gaminami šakinių krautuvų komponentai, kurie bus tiekiami į MCFA. Šie komponentai bus naudojami MCFA Hiustone įsikūrusioje gamykloje.

„Iškilmingas mūsų naujosios ICOTEX gamyklos atidarymas yra svarbus etapas tiek MCFA, tiek ir Jungheinrich, – pabrėžė ICOTEX prezidentas Reinhild Kuehne. – Abi bendrovės ilgą laiką nuolat tobulėjo ir didelį dėmesį skyrė klientams, tuo pačiu metu užmegzdamos stiprius verslo santykius. Dėl šios naujos gamyklos mes galėsime toliau tiekti aukštos kokybės komponentus ir savo klientams užtikrinti geresnius šakinių krautuvų gamybos terminus.“

Sprendimas atidaryti gamyklą naudingas tuo, kad bus galima be pertrūkių tiekti šakinių krautuvų komponentus ir taip užtikrinti greitesnę šakinių krautuvų, gaminamų Hiustone veikiančioje MCFA gamykloje, esančioje vos už 50 mylių nuo Conroe mieste veikiančios ICOTEX gamyklos, gamybą ir pristatymą.

Apie Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. (MCFA)

Aukštos kokybės medžiagų tvarkymo įrangos gamintoja

Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. (MCFA) yra pirmaujanti aukštos kokybės šakinių krautuvų ir sandėliui skirtų produktų gamintoja Šiaurės, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Karibų regione. Teksaso valstijos Hiustono mieste įsikūrusi bendrovė per savo platų prekybos tinklą platina trijų skirtingų prekės ženklų produktus, t. y. Mitsubishi šakinius krautuvus, Cat® autokrautuvus ir Jungheinrich® sandėlio produktus. Siekiant užtikrinti sklandų produktų gamybos ir realizavimo procesą bendrovėje sukurta geriausia pramonės sektoriuje klientų aptarnavimo ir produktų rėmimo sistema. Daugiau informacijos apie MCFA arba bet kurį jos prekių ženklą galima rasti apsilankius Mitsubishi Caterpillar Forklift AmericaCat Lift TrucksMitsubishi Forklift Trucks arba Jungheinrich Forklifts.

Apie Jungheinrich

1953 metais įsteigta bendrovė Jungheinrich patenka tarp pasaulyje pirmaujančių vidaus logistikos bendrovių. Remdamasi subalansuotu medžiagų tvarkymo įrangos, logistikos sistemų ir paslaugų paketu bendrovė Jungheinrich savo klientams siūlo visapusiškus sprendimus vienoje vietoje.  

Įmonių grupė, kurios pagrindinis biuras yra Vokietijos mieste Hamburge, veiklą vykdo 106 pasaulio šalyse. 36 pasaulio šalyse jai atstovauja tiesioginių pardavimų bendrovės, o 70 – šalių partnerių bendrovės. Jungheinrich padaliniuose, išsibarsčiusiuose po visą pasaulį, dirba daugiau nei 15 000 darbuotojų. 2015 m. bendrovės grynųjų pardavimų apyvarta siekė 2,75 milijardo eurų. Jungheinrich akcijos yra įtrauktos į MDAX akcijų indeksą.

Jungheinrich šakiniai krautuvai Šiaurės Amerikoje yra platinami per platų Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. (MCFA) prekybos tinklą, išplitusį po visą Šiaurės Ameriką. Teksaso valstijos Hiustono mieste įsikūrusi bendrovė MCFA įsteigusi daugiau kaip 340 prekybos vietų, išsibarsčiusių visoje JAV teritorijoje, Kanadoje ir Meksikoje, bendradarbiaujančių su penkiais vietiniais detalių platinimo centrais Teksase, Kalifornijoje, Indianoje, Mičigane ir Pensilvanijoje. Bendrovė užtikrina sklandų detalių pristatymą 24 valandas per parą.

Antraštė: Bendrovių Industrial Components of Texas, LLC (ICOTEX), Mitsubishi Caterpillar Forklift America Inc. (MCFA), Jungheinrich AG ir Mitsubishi Nichiyu Forklift Co. Ltd. vadovai švenčia oficialų didįjį ICOTEX atidarymą. Pasibaigus atidarymo ceremonijai beveik 200 svečių dalyvavo ekskursijoje po naują moderniausią bendrovės ICOTEX gamyklą. (Iš kairės į dešinę: bendrovės Logistics Systems Jungheinrich AG valdybos narys dr. Klaus-Dieter Rosenbach, MCFA prezidentas Ken Barina, Jungheinrich AG valdybos pirmininkas Hans-Georg Frey, ICOTEX prezidentas Reinhild Kuehne, Mitsubishi Nichiyu Forklift Co. valdybos pirmininkas Hideaki Ninomiya).

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.