„Jungheinrich“ švenčia laimėjusi penkis 2019 m. Vokietijos dizaino apdovanojimus. „Pramonės“ kategorijoje krautuvui-vilkikui ETV 216i atiteko auksas. Tarp apdovanotų gaminių – ir mūsų elektrinis padėklų krautuvas EJE 116 – naujo pakeisto „Jungheinrich“ prekių ženklo gaminys. Bendrovė sėkmingai pasirodė ir verslo mugėje LogiMAT. Čia specialaus vertinimo komisijos paminėjimo nusipelnė naujasis „Jungheinrich“ intranetas.

„Jungheinrich“ laimėjo net penkis iš 2019 m. Vokietijos dizaino apdovanojimų

Kasmet Vokietijos dizaino taryba išskirtiniams gaminiams ir naujoviškiems projektams, reikšmingai prisidedantiems prie tarptautinio dizaino formavimo, skiria Vokietijos dizaino apdovanojimus. Šiais metais „Jungheinrich“ laimėjo net 5 iš apdovanojimų, kurių siekia pramonės lyderiai.

Didžiausią laimėjimą pelnė krautuvas-vilkikas ETV 261i. „Pramonės“ kategorijoje auksu apdovanotas visiškai naujas jo dizainas. Šio naujoviško krautuvo sėkmės paslaptis – visiškai integruoto ličio jonų akumuliatoriaus įjungimas į bendrą krautuvo dizaino koncepciją bei ergonomikos pasiekimai ETV 261i krautuvo naudojimo srityje. Operatoriui suteikiama žymiai daugiau erdvės judėjimui, pagerintas matomumas. Rezultatas: didesnis patogumas naudotojui ir pagerėjusi sauga sandėlyje.

Daugiau apie EV216i

Elektrinis padėklų krautuvas EJE116, skirtas profesionaliam ir ekonomiškam padėklų transportavimui trumpais atstumais, taip pat laimėjo „Pramonės“ kategorijoje. Ši mašina labiausiai patraukia kompaktišku ir vientisu dizainu, naujoviška daugiafunkce kėlimo gerve, kurios patikimam ir ergonomiškam veikimui panaudota pažangi jutiklių technologija. Be to, strateginis „Jungheinrich“ prekių ženklo pakeitimas laimėjo kategorijoje „Prekių ženklo tapatybė“. „Jungheinrich“ ženklas visuose sąlyčio su juo taškuose yra suvokiamas kaip vientisa patirtis. Tai atsispindėjo ir sėkmingai pasirodžius verslo mugėje LogiMAT, kur buvo laimėta kategorijoje „Mugės ir parodos“.

Daugiau apie EJE116

Michael’is Niebuhr’as, „Jungheinrich“ AG Pramoninio dizaino vadovas, paaiškina: „Mes didžiuojamės, kad „Jungheinrich“ naujoviško dizaino sprendimai pelnė net penkis 2019 m. apdovanojimus. Tai puikus rezultatas, skatinantis toliau plėtoti mūsų viziją ir išlikti atviriems naujoms technologijoms bei dizaino kryptims. Mums dizainas yra daugiau nei vien gaminio išvaizda. Tai bendrovės reputacija, pagrindinis mūsų sėkmės komponentas ir vizualinė kokybės bei pažangos išraiška.“

Vokietijos dizaino apdovanojimas yra tarptautinis Vokietijos dizaino tarybos skiriamas apdovanojimas. Taryba siekia atrasti, pademonstruoti ir pagerbti unikalias dizaino kryptis. Dėl šios priežasties aukščiausios klasės gamybos ir komunikacijų srities gaminiai kasmet apdovanojami prizais. Visi jie tarptautinio dizaino panoramoje pasižymi originaliu būdu pasiektais atradimais. Vokietijos dizaino apdovanojimas skiriamas nuo 2012 metų. Tai vienas labiausiai gerbiamų apdovanojimų pasaulyje, o jo reputacija peržengusi srities specialistų ribas.

Apdovanojimą teikia Vokietijos dizaino taryba – pirmaujanti Vokietijos prekių ženklų ir dizaino organizacija. 1953 metais Vokietijos federacinio parlamento iniciatyva įsteigta kaip fondas, Taryba remia verslus, siekiančius prekių ženklo vertės panaudojant dizaino priemones. Vokietijos dizaino taryba yra vienas pirmaujančių pasaulyje kompetencijos centrų, veikiančių dizaino komunikacijos ir prekių ženklo vadybos srityje. Be pramonės asociacijų ir institucijų, išskirtinis fondo narių tinklas vienija ir konkrečius verslo savininkus bei stambių korporacijų prekių ženklo vadovus.

___
Apie "Jungheinrich"

Bendrovė „Jungheinrich“, įkurta 1953 metais, yra tarp pirmaujančių pasaulyje vidaus logistikos bendrovių. Sukūrusi koordinuotą krovinių tvarkymo įrangos, logistikos sistemų ir paslaugų paketą, „Jungheinrich“ gali pasiūlyti savo klientams kompleksiškus sprendimus iš vieno tiekėjo. Hamburge įsikūrusi grupė turi atstovybių 39 pasaulio valstybėse, kuriose veikia mūsų tiesioginių pardavimų bendrovės, bei daugiau nei 80-yje kitų valstybių, kuriose veikiame per partnerių bendroves. „Jungheinrich“ turi daugiau nei 17 000 darbuotojų visame pasaulyje, o bendrosios konsoliduotos grynosios pajamos 2017 metais siekė 3,4 milijardo eurų. „Jungheinrich“ akcijos įtrauktos į MDAX biržos prekybos sąrašą.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.