10.12.2018

„Jungheinrich“ ir „Fricke“ pradeda bendrą veiklą

• Bendra įmonė, pardavinėjanti atsargines šakinių krautuvų dalis • Galimybė išnaudoti naują rinkos potencialą elektroninės prekybos ir nepriklausomos antrinės rinkos srityje

Hamburgas / Heslingenas (Vokietija): Hamburge įsikūrusi Jungheinrich AGir Fricke Group“ iš Žemutinėje Saksonijoje esančio Heslingeno miesto suvienijo savo intralogistikos ir didmeninės atsarginių dalių prekybos patirtį, siekdamos pradėti bendrą tarptautiniam atsarginių dalių pardavimui skirtą veiklą. Šios dvi įmonės mato ypač didelį plėtros potencialą nepriklausomos antrinės prekybos ir elektroninės prekybos srityse.

Christian Erlach iš Jungheinrichpardavimų ir rinkodaros tarybos: Jungheinrichir Frickebendradarbiavimo daugiausiai naudos gaus mūsų klientai. Ilgametė Frickeelektroninės prekybos patirtis irJungheinrichmašinų konstrukcijų žinios suteikia ypač palankias galimybes teikti naudotojams patogias atsarginių dalių tiekimo paslaugas.

„„Jungheinrichir Frickeyra dvi bendras vertybes turinčios šeimos įmonės. Mus sieja nuolatinis dėmesys klientui ir aistra technologijoms. Žinome, kad Jungheinrichyra neprilygstamus produktus kurianti inovacijų lyderė ir tikime, kad kartu galime savo esamiems ir būsimiems klientams suteikti realią pridėtinę vertę, sako Hans-Peter Fricke, Frickegrupės vykdomasis direktorius ir savininkas.

Apie Fricke

Įmonė „Fricke, įkurta 1923 m., sėkmingai vykdo tarptautinę prekybą atsarginėmis dalimis, žemdirbystės technika, komercinėmis transporto priemonėmis ir sodininkystės technologijomis net 57 vietose, 21 šalyje. Įmonės buveinė yra Žemutinėje Saksonijoje esančiame Heslingeno mieste, Vokietijoje. Šioje savininko valdomoje grupėje dirba 2317 darbuotojų, iš kurių 194 yra mokiniai ir stažuotojai. Grupės apyvarta 2017 metais viršijo 700 milijonų eurų.

___
Apie "Jungheinrich"

Bendrovė „Jungheinrich“, įkurta 1953 metais, yra tarp pirmaujančių pasaulyje vidaus logistikos bendrovių. Sukūrusi koordinuotą krovinių tvarkymo įrangos, logistikos sistemų ir paslaugų paketą, „Jungheinrich“ gali pasiūlyti savo klientams kompleksiškus sprendimus iš vieno tiekėjo. Hamburge įsikūrusi grupė turi atstovybių 40 pasaulio valstybėse, kuriose veikia mūsų tiesioginių pardavimų bendrovės, bei daugiau nei 80-yje kitų valstybių, kuriose veikiame per partnerių bendroves. „Jungheinrich“ turi daugiau nei 17 000 darbuotojų visame pasaulyje, o bendrosios konsoliduotos grynosios pajamos 2017 metais siekė 3,4 milijardo eurų. „Jungheinrich“ akcijos įtrauktos į MDAX biržos prekybos sąrašą.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.