Li-jonu

Ličio jonų technologija suteikia
pergalę lemiančią galią.

„Jungheinrich“ ličio jonų technologija.

Ličio jonų akumuliatoriai pramoninių elektrinių krautuvų rinkoje kelia revoliuciją. Tam yra rimta priežastis: didelės galios akumuliatoriai yra pranašesni už tradicinius rūgštinius akumuliatorius, didesnis jų našumas ir pridėtinė vertė. Jie visuomet pilni energijos. Ličio jonų ilgalaikiškumas leis jums pirmauti tvarkant sandėlių ūkį. Be to, greitas įkrovimas ir tai, kad nereikia priežiūros, užtikrina nepertraukiamą darbą. Ilgalaikiškumas reiškia visokeriopą naudą. „Jungheinrich“ savo ličio jonų akumuliatoriams suteikia 5 metų ir iki 10 000 darbo valandų garantiją, o tai yra neprilygstama rinkoje. „Jungheinrich“ ličio jonų galia padės jums tapti konkurencingiems.

Ličio jonų akumuliatorių naudingumo apžvalga.

Didelis našumas, greitas įkrovimas, nereikalinga priežiūra ir ypač ilgas naudojimo laikas – grafinė informacija parodo, kaip laimėti konkurencines varžybas sandėliavimo darbe naudojant ličio jonų akumuliatorius.

 

Žiūrėkite grafinę informaciją ›

Naujas ištvermės ekspertas, skirtas našumui didinti.

ETV 216i – pirmasis pasaulyje rietuvas su ličio-jonų technologija.

ETV 216i –naujausia mūsų ličio-jonų technologijos inovacija. Tai pirmasis rietuvas pasaulyje su integruota ličio-jonų baterija. Jo galingumas bei ilgalaikis našumas ženkliai padidina efektyvumą bei ištvertingumą. Revoliucinis krautuvo dizainas užtikrina aukščiausią ergonomiškumą bei saugumą Jūsų sandėlyje.

 

Sužinokite daugiau apie ETV 216i

Visuomet didžiausia galia.

Nuolat aukštas našumas.

Ličio jonų akumuliatorių rodikliai geresni nei rūgštinių akumuliatorių. Gilesnis išsikrovimas ir nuolatinė įtampa rodo, kad, palyginti su rūgštiniais akumuliatoriais, įkrovai senkant galios išlieka daugiau. Akumuliatoriai atkuria energiją stabdymo metu. Bendras efektyvumas rodo, kad šie akumuliatoriai sutaupo iki 20 procentų energijos. Tarp akumuliatoriaus ir įkroviklio  vykstantis ryšys užtikrina greitą ir efektyvų įkrovimą.

Grįžtama į trasą dar greičiau.

Ypač trumpas įkrovimo laikas.

Ličio jonų akumuliatoriai visuomet įkrauti ir paruošti naudoti bet kurioje pamainoje. Po 30 minučių tarpinio įkrovimo 24 V akumuliatorius pasieks 50 procentų savo galingumo. 80 V akumuliatoriui tam prireiks tik 53 minučių. Visiška įkrova pasiekiama: 24 V akumuliatoriaus – po 80 minučių, 80 V akumuliatoriaus – po 105 minučių. Galimas greitasis arba tarpinis įkrovimas per pertraukas ar sumažėjus darbo intensyvumui, todėl jūsų transporto priemonės bus parengtos visą laiką (24/7) ir galėsite lanksčiai tvarkyti sandėliavimo veiklą.

Visada pasirengęs veikti.

Jokio laukimo.

Ličio jonų akumuliatoriai visuomet pasiruošę naujam maršrutui. Pertraukų jiems nereikia, kaip ir priežiūros. Jie neišskiria dujų. Taigi jokių laiko ar pinigų sąnaudų priežiūrai ar infrastruktūrai. Naudojant ličio jonų akumuliatorius, prastovos liko praeityje.

Išlieka darbingas tris kartus ilgiau.

Ilga naudojimo trukmė.

Taip pat kaip ir geras sprinteris ličio jonų akumuliatoriai atrodo įspūdingai visoje lenktynių trasoje. Taip yra dėl trigubai ilgesnio nei tradicinių akumuliatorių naudojimo laiko. Ilgalaikiškumas ir nuolat didesnis našumas atperka jūsų investicijas ir sutaupo išlaidas energijai.

„Visame pasaulyje, be „Jungheinrich“, nei viena bendrovė neaptarnauja tiek daug krautuvų su ličio jonų akumuliatoriais. Mes esame šios srities technologijų lyderiai ir nustatome jos standartus.“

Dr. Lars Brzoska, „Jungheinrich AG“ valdybos narys, atsakingas už rinkodarą ir pardavimus.

Didžiausias našumas su aukščiausio lygio komanda.

Puikiai sinchronizuota sistema.

Pasaulinės klasės bėgikui, kad pasiektų geriausių rezultatų, būtina komandos parama. Taip pat yra ir su ličio jonų akumuliatoriais. Visos galimybės įgyvendinamos tik tuomet, kai viskas veikia nepriekaištingai. „Jungheinrich“ yra vienintelė sistemiškai susietus sprendimus siūlanti įmonė. Šioje sistemoje akumuliatorius, transporto priemonė ir įkrovimo įtaisas veikia palaikydami tarpusavio ryšį, todėl žymiai sumažėja energijos poreikis. Šį tobulumo lygį pasiekėme todėl, kad esame pirmasis gamintojas pasaulyje, gaminantis savus ličio jonų akumuliatorius ir tobulinantis juos pagal jūsų poreikius. Mūsų komanda pasirengusi padėti jums bet kuriame ličio jonų technologijos projekto etape – vieno automobilio ar viso transporto parko poreikiams. Mūsų konsultantai padės viso proceso metu –  nuo planavimo iki įgyvendinimo.

Kreipkitės į mus:

Ideali koordinacija kelyje į sėkmę.

„Jungheinrich“ kompleksinė sistema.

„Jungheinrich“ tiekia visus ličio jonų technologijos komponentus:
akumuliatorius (1), įkroviklius (2)transporto priemones (3), konsultavimas (4).

Ličio jonų technologijų lyderiai nuo 2011 m.

Vidaus logistikos elektrinio mobilumo lenktynėse „Jungheinrich“ patikimai pirmauja, kaip niekas kitas išvysčiusi  ličio jonų technologiją. Nuo pat pradžių, kai 2011 m. sukūrėme EJE 112i – pirmąją ličio jonus naudojančią transporto priemonę, – bendrovėje aktyvai vystėme Energy and Drive Systems (EDS) technologiją ir nuolat didinome mūsų ličio jonų technologiją naudojančių krautuvų pasiūlą. Dabar beveik visas mūsų parkas yra parengtas ličio jonų technologijai.

 

Sužinokite daugiau apie „Jungheinrich“ EDS.

Visada saugiai pasiek savo tikslus.

„Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatoriai yra saugūs.

Su „Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatoriais visada važiuosite saugiai. Mes gaminame akumuliatorius naudodami saugiausią cheminę medžiagą nareliams – ličio geležies fosfatą. Ši medžiaga nėra toksiška ir neskleidžia dujų. Specialioji mūsų sukurta akumuliatorių valdymo sistema tiksliai stebi kiekvieną narelį, o pavojaus atveju atsargiai mažina galingumą. Klientų aptarnavimo skyriaus specialistai pasirūpins transportavimu ir šalinimu bei užtikrins didžiausią įrangos ir žmonių saugumą.

Produkto savybės

Sportiškas komandos augimas.

EFG su ličio jonų technologija.

Beveik visas „Jungheinrich“ transporto priemonių parkas yra paruoštas ličio jonų technologijai, įskaitant ir mūsų  EFG atsvaros principu veikiančius šakinius krautuvus. Papildomai prie tradicinių rūgštinių akumuliatorių dabar galite pasitelkti galingus 80 V (500 Ah) ličio jonų akumuliatorius. Greitas įkrovimas, nereikalinga priežiūra ir ilgas naudojimo laikas užtikrina, kad EFG su ličio jonų technologija yra pažangi dėl didesnio našumo ir energijos taupymo.


Sužinokite daugiau apie EFG

Našiausias užsakymų surinkimas.

EKS su ličio jonų akumuliatoriumi (48 V).

„Jungheinrich“ nuolat didina ličio jonų technologiją naudojančių pramoninių krautuvų skaičių. Dabar mūsų EKS 3 serijos vertikalusis užsakymų surinktuvas su naujovišku 48 V ličio jonų akumuliatoriumi yra užtikrintai našus, saugus ir taupiai naudojantis energiją. Visa tai tapo įmanoma dėl greito įkrovimo, nebereikalingos priežiūros ir ypač ilgo naudojimo laiko.

 

Sužinokite daugiau apie EKS

Judėkite su ličio jonų galia.

Kaip galėčiau padidinti našumą savo sandėlyje?