Stelažų sistemos

Svarbiausias jūsų sandėlio elementas

sukurtas iš plieno ir įgūdžių.

„Jungheinrich“ stelažų sistemos

Kokybiški stelažai yra svarbiausias sandėlio elementas. Įrengti stelažai turi ne tik atlaikyti svorį, tačiau ir prisitaikyti prie pokyčių. Todėl planuojant ypač svarbu pagalvoti apie ateitį. Bendrovė „Jungheinrich“ jau 60 metų gilinasi į vidinę įmonės plėtrą, individualius ir kokybiškus sprendimus. Siūlome daugybę sprendimų, pritaikytų konteineriams, padėklams, dėžėms ir didelių dydžių prekėms saugoti, užtikrindami, kad visi objektai būtų saugiai laikomi ir tinkami naudoti bet kuriuo metu. Įvairių sričių klientai visame pasaulyje pasitiki mūsų sistemomis, užtikrinančiomis sėkmingą veiklą. 

 

Atsisiųsti katalogą

Naudingi patarimai.

Nuo planavimo iki pagalbos po pardavimo.

Kad jūsų sandėlis funkcionuotų geriau nei iki šiol, jam reikia stabilaus pagrindo. Pasiekti šį tikslą padės mūsų unikalus požiūris. Įrengdami „Jungheinrich“ padėklų stelažus, įmonės gaminių kūrėjai ir statybinių konstrukcijų inžinieriai nustato planuojamos sistemos reikalavimus ir įgyvendina techninį projektą. Planuojame ir kuriame būtent jūsų poreikiams pritaikytą sprendimą, kurio nerasite niekur kitur. Jei pageidausite, atlikę darbus ir toliau teiksime konsultacijas bei atliksime kasmetinę patikrą. Tokiu būdu vienas ekspertas suteiks visą reikalingą pagalbą.

Rūpestingai išbandyta ir patikrinta.

Kiekvienas „Jungheinrich“ paletinis stelažas, prieš įsitikinant jo keliamąja galia, turi įveikti įvairius vidaus ir nepriklausomus bandymus. Išmėgindami gaminius savo bandymų stotyse, mes užtikriname nekintamai aukštą kokybę.

Integruotas sandėlio planavimas – iš vieno tiekėjo.

Integruotas sandėlio planavimas yra pagrindinė mūsų kompetencija, apimanti ne tik stelažų sistemas, bet ir pramoninius krautuvus, krovimo į rietuves kranus ir, žinoma, atitinkamą sandėliavimo programinę įrangą. Taigi gaunate puikiai koordinuotą, lengvai reguliuojamą vidaus logistikos sistemą, visuomet atitinkančią naujausius standartus.

Sukurkite pagrindą perspektyviai stelažų sistemai!

Perspektyvi stelažų sistema

grindžiama bendradarbiavimu.

Įrengti sandėlį nėra kasdienis projektas, todėl ypač svarbu dirbti su specialistais, mąstančiais apie ateitį ir norinčiais įvykdyti esmines užduotis. Tokie yra mūsų pirmosios stelažų sistemos „Hubertus“, iki šiol aktyviai naudojamos daugelyje sandėlių, projektuotojai. Dabartiniai „Jungheinrich“ ekspertai pasižymi tokiu pat profesionalumu. Jie bus greta nuo pirmosios idėjos iki jos realizavimo, analizuos jūsų procesus ir parengs statiškai bei ekonomiškai perspektyvius stelažų sprendimus. Tai sprendimai, skirti tik jums, niekur iki šiol neįgyvendinti. Vykdant įrengimą mūsų specialistai būna darbų vietoje ir prižiūri, kad būtų tiksliai laikomasi kokybės rodiklių. 

6 klausimai Inžinerijos ir produktų kūrimo skyriaus vadovui
Marko Harderiui (Marco Harder)

Kokie yra pagrindiniai aspektai, į kuriuos turėtų atsižvelgti klientas, rinkdamasis stelažų sistemą?

Stelažų sistema turėtų būti visada lengvai prisitaikanti prie sandėlio pokyčių. Be to, labai svarbi sąlyga – kad stelažai atitiktų bendruosius saugumo reikalavimus ir būtų užtikrinta saugi sandėlio veikla. 

 

Skaityti visą interviu

Globalus sprendimas

1. „Satair“ (Singapūras)
Vienos iš didžiausių orlaivių ir erdvėlaivių pramonės įmonių naujo atsarginių dalių sandėlio įrengimas. Įrengta kompleksinė stelažų sistema, kurią sudaro reguliuojama sandėliavimo zona ilgosioms prekėms, moduliniai stelažai ir padėklų saugojimo zona. 

 

2. „Universal Services“ (Maskva)
Naujo šaldymo sandėlio statyba nuolatiniam klientui ir svarbiam logistikos srities nariui. Sukurtas kompaktiškas sandėlis su pasukamosiomis stelažų sistemomis.

 

3. „Griffols“ (Airija)
Pasaulinio lygio farmacijos įmonė kuria ir tiekia rinkai pažangius produktus daugiau kaip 90 pasaulio šalių. Naujajame sandėlyje suderinome rankinio valdymo ir automatizuotas sandėliavimo zonas.

Užtikriname aukščiausią kokybę

Netgi baigę įgyvendinti jūsų stelažų sistemos projektą, mes užtikriname visapusišką kokybę ir saugumą. Jei pageidausite, vienas iš 120 mūsų sertifikuotų inspektorių atliks kasmetinę patikrą pagal DIN 15635 standartą. Jei ko trūks, galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų specialisto – taip sutaupysite vertingo laiko. 

 

Atsisiųsti brošiūrą apie stelažų patikrą

Konkrečiai sričiai pritaikyti

individualūs sprendimai

Vidaus logistikos pasaulis tampa vis sudėtingesnis. Mūsų atsakas į tai – specifiniai šios srities sprendimai. Galime pasiūlyti ne tik visus poreikius patenkinantį platų produktų pasirinkimą – taip pat susitiksite su savo srities žinovais, turinčiais daug patirties šiame rinkos sektoriuje ir gebančiais sukurti ypač tinkamus sprendimus, kuriuos jums suteiks vienas tiekėjas. Tai sudaro jums galimybę padidinti savo veiklos efektyvumą, produktyvumą ir aplenkti konkurentus. 

Maisto produktų sandėliavimas ir šaldytuvai

Medicinos ir sveikatos priežiūros prekės

Didmeninė prekyba

Trečiųjų asmenų logistika

Apdirbamoji pramonė

Visada geriausias siūlomas sandėliavimo sprendimas!

Jūsų sfera nenurodyta? Susisiekite su mumis! Mes pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą.