Sandėlio navigacija plačiuose koridoriuose

Navigacija kaip lengvajame automobilyje

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Veiklos sąnaudų mažinimas
  • Trumpiausio maršruto iki paskirties taško skaičiavimas
  • Automatiniai patvirtinimai „Warehouse Management System“
  • Žymiai padidinamas procesų saugumas
  • Pusiau automatinis kėlimo aukščio nustatymas

Sandėlio navigacija plačiuose koridoriuose suteikia Jums panašias funkcijas sandėlyje, kurias Jūs žinote iš lengvojo automobilio navigacijos sistemos. Ji naudojama visose priekinės zonos srityse bei plačiuose koridoriuose. Užuot naudojus GPS, vieta nustatoma, pvz., naudojant optines vietos nustatymo sistemas su 2D brūkšniniais kodais ant salės lubų arba žymėmis ant grindų ir su brūkšninių kodų nuskaitymo prietaisu ant kiekvieno krautuvo stogo. Taip pat galimos ir kitos vietos nustatymo sistemos. Dėl integruotos, pusiau automatinės kėlimo aukščio nustatymo sistemos nebereikia gaišti daug laiko, tiksliai nustatant kėlimo mechanizmo padėtį. Taip sutaupote daugiau laiko.

Pranašumų apžvalga

  • Apžvalga
  • Pusiau automatinis kėlimo aukščio nustatymas
  • Aprašymas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Apžvalga

Per trumpiausią laiką. Trumpiausiu keliu. Sandėlio navigacija plačiame koridoriuje nukreipia vairuotoją trumpiausiu keliu per sandėlį į norimą paskirties vietą sandėlyje. Daug pastangų reikalaujantis kelio ieškojimas jau praeityje. Didėjant našumui, taip pat didėja pakrovimo ir iškrovimo kokybė. Išvengiama klaidų ir palengvinamas vairuotojo darbas. Dėl pusiau automatinio kėlimo aukščio nustatymo taip pat sutaupoma daugiau laiko. Taip pat galima sumažinti rankinių nuskaitymo procesų pakraunant / iškraunant padėklus, automatiškai patvirtinant „Warehouse Management System“.

Aprašymas

Visoms pagalbinėms pakrovimo priemonėms, prekėms arba sandėliavimo vietoms yra sumontuoti siųstuvai-imtuvai. Vairuotojui įvažiuojant į padėklą arba stelažo skyrių, krautuvo RFID sistema automatiškai nuskaito pritvirtintų siųstuvų-imtuvų duomenis. Per „Jungheinrich“ logistinę sąsają atitinkama informacija perduodama į „Warehouse Management System“. RFID antenas siųstuvams-imtuvams nuskaityti galima pritvirtinti prie krautuvo šono arba integruoti į šakių strypus.

Pusiau automatinis kėlimo aukščio nustatymas

Papildomai sandėlio navigacijai logistinė sąsaja iš sandėliavimo vietos apskaičiuoja priklausantį kėlimo aukštį. Kai tik vairuotojas atvažiuoja prie stelažo, logistinė sąsaja „kalba“ su stelažų valdikliu. Vairuotojo valdomas kėlimo mechanizmas pradeda kilti ir pats sustoja, kai pasiekia tinkamą aukštį. Tokiu būdu papildomai sutaupoma laiko, kadangi vairuotojui nebereikia gaišti laiko tiksliai nustatant kėlimo mechanizmą. Jei reikia, pusiau automatinis kėlimo aukščio nustatymas taip pat savarankiškai veikia be maršruto valdymo funkcijos.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.