Sandėlio navigacija siauruose koridoriuose

EKX 410-515, EKS 210-312, ETX 513-515

Pusiau automatinis privažiavimas siaurame koridoriuje

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

 • Efektyvumas didinamas iki 25 %
 • Sumažinamas Jūsų vairuotojų darbo krūvis
 • Automatiniai patvirtinimai be nuskaitymo proceso
 • Išvengiama klaidingų pakrovimų / iškrovimų
 • Mažiau pažeidžiami stelažai
 • Naudingas su ir be sandėlio valdymo sistemos

Naudojant RFID technologijas ir „Jungheinrich“ logistinę sąsają, galima: dėl siųstuvų-imtuvų grindyse siaurų koridorių krautuvas nuolatos žino savo faktinę vietą. Iš „Warehouse Management System“ gaunami užsakymai siunčiami į krautuvų duomenų perdavimo ryšio sistemos terminalą. Ten įdiegta logistinė sąsaja išverčia duomenis ir perduoda duomenis tiesiai į krautuvų valdiklį. Tokiu būdu krautuvas tiksliai žino faktinę ir paskyrimo vietą. Vairuotojas dar turi duoti važiavimo ir kėlimo komandą, ir krautuvas automatiškai įstrižai privažiuoja padėklo vietą.

Pranašumų apžvalga

 • Našumo didinimas ir Jūsų vairuotojo darbo krūvio sumažinimas
 • Informacinių technologijų integravimas per logistinę sąsają
 • Krautuvo funkcijos
 • Autonominiai sprendimai

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Našumo didinimas ir Jūsų vairuotojo darbo krūvio sumažinimas

Per trumpiausią laiką, trumpiausiu keliu, su tiek daug energijos, kiek reikia, ir tiek mažai, kiek galima – pusiau automatinis ir tikslus privažiavimas taupo laiką ir pinigus. Našumas didinamas iki 25 procentų. Gerėja pakrovimo ir iškrovimo kokybė. Išvengiama klaidų, krautuvas šimto procentų tikslumu pasiekia sistemos nurodytą padėklo vietą pusiau automatiniu būdu ir tikslumu. Vairuotojas negali daugiau pasiklysti arba paimti netinkamą krovinį, jam nereikia nuolatos iš naujo orientuotis, ir dėl to žymiai palengvinamas vairuotojo darbas. Be to, mažiau pažeidžiami stelažai, kadangi šakių padėtis nustatoma automatiškai ir tiksliai.

Krautuvo funkcijos

Sandėlio navigacijos funkcijoms priklauso, pvz., aktyvi sekimo kontrolė kartu su krovinio atpažinimu, kuris padeda išvengti daug laiko reikalaujančio pakartotinio krovinio padėjimo stelaže arba išėmimo iš stelažo. Kitas produkto požymis yra sumanioji paskirties padėties kontrolė, kuri nurodo vairuotojui apie sandėliavimo vietos ypatumus išduodant užsakymą. Tada krautuvas atpažįsta, pvz., esant akligatviui ir standartiniai įvažiavimo krypčiai pavaros kryptimi, kad prie paskutinių sandėliavimo vietų šiame koridoriuje galima privažiuoti tik važiuojant krovinio kryptimi. Kadangi vairuotojas iš anksto apie tai informuojamas, galima užkirsti kelią daug laiko reikalaujantiems netinkamiems važiavimams.

Informacinių technologijų integravimas per logistinę sąsają

Siekiant, kad būtų galima tiksliai nuvažiuoti į kitą pakrovimo, iškrovimo arba užsakymo rinkimo vietą, tai reikia perduoti krautuvui. Optimalus efektyvumo didėjimas galimas tik tada, jei Jūsų vairuotojas negali rankiniu būdu įvesti duomenų. Dėl šios priežasties mes su logistine sąsaja pateikiame galimybę automatiškai perimti užsakymus iš bet kokių sandėlio valdymo sistemų be vėlinimo ir siųsti į krautuvo valdiklį. Šis paprastas integravimas į esamų sistemų aplinkas yra svarbi įgyvendinimo fazės sėkmės dalis.

Autonominiai sprendimai

Jūs nenaudojate sandėlio valdymo sistemos, tačiau norite naudotis daugeliu sandėlio navigacijos pranašumų? Tai ne problema, nes mes siūlome ir čia tinkančius sprendimus Jūsų atskiriems atvejams be informacinių technologijų integravimo: Jūs galite naudoti brūkšninio kodo skaitytuvą, kuris leidžia tiesiai perduoti užsakymą į krautuvo valdiklį arba naudoti individualiai Jums suformuotą įvedimo šabloną duomenų perdavimo ryšio sistemos terminale kaip sąsają tarp vairuotojo ir sandėlio navigacijos.


„Jungheinrich“ siaurų koridorių krautuvams valdyti naudojami siųstuvai-imtuvai. Jie yra tik 9 x 16 mm dydžio ir nustatytais atstumais įmontuojami į salės grindis. Į krautuvus įmontuojamas RFID skaitymo / rašymo prietaisas, kuris susisiekia su siųstuvais-imtuvais ir atšaukia bei naudoja šiuos duomenis:

 • A) koridorių sandėlio zonų identifikavimas,
 • B) kelio matavimo atskaitos taškų nustatymas koridorių ribose.

Su šiais duomenimis ir turimu transporto priemonės maršruto matavimu bet kuriuo metu galima tiksliai nustatyti buvimo vietą sandėlio koridorių ribose. Siųstuvai-imtuvai programuojami krautuvu. Krautuvas išsaugo visą sistemos schemą. Todėl kiekvienoje pasirinktoje vietoje galima aktyvinti įjungimo ir papildomas funkcijas, pvz., greičio sumažinimą, kertant evakuacijos kelius, arba eigos išjungimą riboto aukščio koridoriuose.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.