Automatinis aukštųjų stelažų sandėlis

ETXa / EKXa tipas

Lankstumas nepaisant automatizavimo

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Įvairiai naudojama
  • Didelis visos sistemos naudojimo lygis
  • Daugiau planavimo laisvės
  • Didžiausias moduliavimas

Lankstumas nepaisant automatizavimo! Su automatizuotais „Jungheinrich“ aukštųjų stelažų krautuvais EKXa ir ETXa kaip šios sandėlio sistemos branduoliu Jūs dideliu žingsniu artėjate prie šio tikslo.
Perjungdami tarp rankinio, pusiau automatizuoto arba automatizuoto režimo, Jūs esate pasirengęs kiekvienam naudojimui. Taip pat galima laipsniškai automatizuoti sandėlio funkcijas. EKXa ir ETXa aplinką sudaro standartinė įranga, pvz., stelažai, priekinės zonos transportavimo technika, saugos sistema, valdymo sistema arba „Transport Manager“ ir „Warehouse Management System“ (WMS). Šios sistemos modulinis principas suteikia Jums daug laisvės planuojant savo sandėlio išdėstymą, didelį visos sistemos naudingumo laipsnį ir pagal Jūsų poreikius optimizuojamą sprendimą.

Pranašumų apžvalga

  • Savybės
  • Pranašumai
  • Naudojimas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Savybės

Šios automatinės sistemos pagrindas yra automatiniai aukštųjų stelažų krautuvų tipai EKXa („Man-Up“) ir ETXa („Man-Down“). Eksploatacijos metu jie visada turi ryšį su aukštesnio lygio valdymo ir saugos sistema per WLAN ir indukcinį valdymą. Jei „Jungheinrich Warehouse Control System“ (WCS) naudojama kaip valdymo sistema arba „Transport Manager“, naudojant kelis aukštųjų stelažų krautuvus vienoje stelažų sistemoje galima pasiekti optimalią užsakymų dispoziciją. Sandėlio išdėstymą taip pat lemia stelažai ir priekinių zonų transporto technika. Ji gali būti tiek įprastinė konvejerinė sistema, tiek pagrįsta transporto sistema be vairuotojų, pvz., kaip „Jungheinrich Auto Pallet Mover“ (APM).

Naudojimas

Automatiniai aukštųjų stelažų keltuvai ETXa ir EKXa pasižymi pagrindinių įrenginių tipų ETX ir EKX savybėmis ir pranašumais. Be to, galima automatizuoti esamas aukštųjų stelažų sistemas, kaip ir naujai statomą sandėlį. Taip pat galima automatizuoti jau eksploatuojamus krautuvus.
Dėl sugebėjimo judėti kreivėmis mūsų automatiniai aukštųjų stelažų krautuvai gali veikti keliuose koridoriuose, ir po to dar galima juos ekonomiškai naudoti, jei santykinai mažas pakrovimo / iškrovimo našumas tenka santykinai didelei sandėlio talpai, arba yra netolygumų sandėlio išdėstyme.

Pranašumai

Automatizavimas yra atliekamas keliais etapais ir tai suteikia Jums laiko „pripratimo etapui“ ir lankstumo, planuojant biudžetą ir optimizuojant veiklos sąnaudas.
Jūs turite daugiau laisvės ir mažiau sąnaudų planuodami savo sandėlio išdėstymą, palyginti su įprastine stelažų darbinių įrenginių technika.
Esant ribotam pastato aukščiui, automatiniai aukštųjų stelažų sandėliai siūlo didesnes sandėlio talpas, nei įprastiniai stelažų darbinių įrenginių sprendimai. Jei naudojami keli prietaisai, kiekvieną prietaisą galima naudoti atskirame koridoriuje. Vienam prietaisui sugedus, kitas prietaisas gali perimti jo užduotis, sandėlis eksploatuojamas toliau, bendras naudojimo koeficientas didėja.
Mastelio keitimas: jei keičiasi Jūsų našumo reikalavimai, priklausomai nuo sandėlio plano, papildomai galima naudoti kitus automatinius krautuvus.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.