Mobiliųjų stelažų sistema

Mobilieji stelažai kaip logistinis bendras sprendimas

Nieko nėra be dingsties - logistinis bendras sprendimas

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Sutaupoma iki 90 % stelažų koridorių
  • „Warehouse Management System“ ir duomenų perdavimo ryšio sistemos susiejimas
  • Prekių krovimo našumas be popierių
  • Efektyvus erdvės naudojimas ir laiko ekonomija
  • Įgyvendinama „First in first out“
  • Padėklų, grindiniams ir gembiniams stelažams

Mobilieji „Jungheinrich“ stelažai susideda iš padėklų stelažų (vienviečių / daugiaviečių stelažų) arba gembinių stelažų, kurie sumontuojami ant mobiliųjų pagrindų. Stelažai kuriuose įmontuoti varikliai, gali judėti bėgiais taip, kad būtų atidaromas reikalingas stelažų koridorius. Šiuo veikimo principu sutaupoma 9−10 darbinių koridorių, kuriuos galima naudoti kaip naują sandėliavimo erdvę. Logistiniu bendru sprendimu su „Jungheinrich WMS“ sandėlyje ir kraunant prekes sutaupoma daug laiko ir pasiekiamas didelis erdvės išnaudojimo lygis.

Pranašumų apžvalga

  • Naudojimas
  • Valdymas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Naudojimas

Mobilieji stelažai sutaupo darbinių koridorių skaičių ir leidžia pasiekti didelį erdvės išnaudojimo lygį. Atidarant reikalingą koridorių tarp stelažų, bet kuriuo metu galėsite tiesiogiai pasiekti krovinį. Kadangi „Jungheinrich WMS“ yra sąsajos su mobiliųjų stelažų sistemų automatiniu valdymu, krautuvų vairuotojams nereikia nei išlipti, nei valdyti radijo ryšio, kad atidarytų norimą koridorių. „Jungheinrich WMS“ sujungus su duomenų perdavimo ryšio sistema padidėja krovimo našumas dėl sutaupomo laiko.

Valdymas

Kilnojamuosius stelažus galima aptarnauti iš krautuvo, nereikalaujant daug vietos, kadangi tik atskirai važiavimo eigai reikalingas visas įvažiavimo - pravažiavimo plotis. Stelažų lentynų valdymas gali būti vykdomas decentralizuotai iš atskirų stelažų, nuotoliniu valdymu iš krautuvo arba per sandėlio valdymo sistemą („Jungheinrich WMS“). Krautuvuose yra sumontuoti duomenų perdavimo ryšio sistemos terminalai ir skaitytuvai. Sandėlio valdymo sistema („Jungheinrich WMS“) valdo prekių įėjimą, pakrovimą ir iškrovimą bei užsakymų surinkimą, pastūmimą, užsakymo sukomplektavimą ir išsiuntimą. Tai atlikdama ji komunikuoja su krautuvų vairuotojais ir užsakymų surinkėjais per duomenų perdavimo ryšio sistemą, kuri leidžia vykti procesams be jokių popierių.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.