„Shuttle“ kompaktiško sandėliavimo sistema

Gili. Kompaktiška. Efektyvi.

„Shuttle“ kompaktiško sandėliavimo sistemos - kompleksinis sprendimas iš kanalų stelažų, vežančio krautuvo ir „Shuttle“

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Didelis našumas, eksploatavimo trukmė, saugumas ir patikimumas
  • Dideli krovinių pervežimo našumai
  • Mažos techninės priežiūros ir taisymo sąnaudos
  • Optimalus sandėlio ir ploto naudojimas
  • Didelis sandėlio pripildymo, taip pat energijos balanso efektyvumas
  • Skirtas naudoti šaldomose patalpose ir tarpiniuose sandėliuose

„Jungheinrich Shuttle“ kompaktiško sandėliavimo sistemos, „Under Pallet Carrier“ (UPC) ir „In Pallet Carrier“ (IPC) leidžia efektyviai sandėliuoti ant padėklų sukrautas prekes ir krovinius kompaktiškose sandėlio kanalų sistemose. Mūsų sistemų branduolys yra savarankiški krovinių vežimėliai, vadinamieji „Carrier“, kurie paima pakraunamus arba iškraunamus padėklus ir savarankiškai juda stelažų kanale. Mes esame vienintelis gamintojas, siūlantis 2 skirtingas „Shuttle“ sistemas, kurios specialiai skirtos Jūsų poreikiams, reikalavimams ir naudojimo atvejams. Kartu su mūsų kompaktiško sandėliavimo stelažais ir vežančiais krautuvais (pvz., EGF, ETV, EKX) sukursite idealią sistemą optimaliam savo sandėlio krovinių pervežimo našumui.

Pranašumų apžvalga

  • Didelio efektyvumo sandėliavimas
  • Ekonomiška ir efektyvu
  • Lanksčios „Shuttle“ kompaktiško sandėliavimo sistemos

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Didelio efektyvumo sandėliavimas

„Jungheinrich“ kompaktiško sandėliavimo sistema, kurią sudaro „Carrier“, vežantis krautuvas ir stelažų kanalas, leidžia optimaliai naudoti Jūsų sandėlio erdvę. Dėl mažo aukščio poreikio kanalo lygyje bei žemo pirmo lygio galima papildomai efektyviai išnaudoti Jūsų sandėlio aukštį. Kaip vežantis krautuvas yra naudojamas bet kuris „Jungheinrich“ krautuvas su FEM šakių laikikliais, pakankamos likutinės keliamosios galios ir šoniniais postūmiais.

Lanksčios „Shuttle“ kompaktiško sandėliavimo sistemos

„Jungheinrich Shuttle“ kompaktiško sandėliavimo sistemų išskirtinumas: jos yra tiekiamos tiek dėti padėklą ant viršaus („Under Pallet Carrier“, UPC), tiek įvažiuoti į padėklą („In Pallet Carrier“, IPC). Be to, skirtingais UPC ir IPC variantais galima gabenti įvairius krovinių padėklus, pvz., euro padėklus (padėtus skersai / išilgai) ir pramoninius padėklus (padėtus skersai / išilgai). Šios sistemos taip pat tinka naudoti tarpiniuose sandėliuose ir netgi žemų temperatūrų šaldytuvuose iki -30 °C.

Ekonomiška ir efektyvu

Tradicinio kompaktinio sandėlio našumo spektras praplečiamas naudojant „Shuttle“ sistemas. Taip galima realizuoti papildomus optimizavimo potencialus pripildymo lygio, krovimo našumo, prekių įvairovės, erdvės išnaudojimo ir sandėlio tausojimo atžvilgiu. „Shuttle“ sistemos skirtos gabenti padėklus, sandėliuoti serijomis ir papildyti.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.