Servisas

Gamintojo kompetencija

„Jungheinrich“ siūlo ne tik aukščiausios klasės krautuvus, bet ir aukščiausios klasės krautuvų priežiūrą po pardavimo. Mūsų techninės priežiūros tarnyba teikia daug paslaugų, kurios lanksčiai pritaikomos individualiam naudojimo atvejui ir suteikia saugumo investicijoms. Gaukite naudos iš gamintojo kompetencijos, pvz., su mūsų visų techninės tarnybos paslaugų (angl. full-service) pasiūlymais arba individualiai nustatytais techninės priežiūros intervalais.

Pilnas servisas

Mes specialiai paruošiame mūsų visų techninės priežiūros tarnybos paslaugų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir siūlome visišką investicijų saugumą, taikant fiksuotas išlaidas.

Daugiau

Remontas

Sumažinkite krautuvų prastovos trukmes: tai įmanoma dėl mūsų tankaus techninės priežiūros tarnybos tinklo ir kvalifikuotų technikų.

Daugiau

Priežiūra

Reguliari priežiūra ir techninė priežiūra padidina Jūsų krautuvo parengimą naudoti. Mūsų techninės priežiūros tarnyba siūlo planavimo patikimumą, taikant individualius intervalus.

Daugiau

Akumuliatoriai ir įkrovikliai

Prailginkite akumuliatorių naudojimo trukmę ir našumą su mūsų akumuliatorių techninės priežiūros tarnyba ir įkroviklių tikrinimo pasiūlymais.

Daugiau

Alyvos keitimo servisas

Laiku keisdami alyvą ir utilizuodami ją pagal aplinkosaugos reikalavimus mūsų klientų aptarnavimo tarnyboje, išvengsite nereikalingo remonto.

Daugiau

Originalios atsarginės dalys

Tik originalios atsarginės dalys užtikrina Jūsų parkui suteikiamą garantiją. Mes pateiksime Jums originalias atsargines dalis per naktį.

Daugiau

Stelažų inspektavimas

Ne rečiau kaip kartą per metus turite leisti patikrinti pramonėje naudojamus stelažus. Mūsų inspektoriai mielai tai atliks.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322245
Faksas: +370 5 2647600
servisas(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.