ETXa

Lankstus automatizavimas pažangios „Jungheinrich ETX“ technikos pagrindu

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Įvairūs darbo režimai
  • Išbandyto pagrindinio prietaiso techninių pranašumų naudojimas
  • Taip pat galima naudoti esamuose aukštųjų stelažų sandėliuose
  • Laipsniškas automatizavimas
  • Optimalus pakrovimo ir iškrovimo našumas
  • Gebėjimas judėti kreivėmis

Lankstumas nepaisant automatizavimo! Perjungdami tarp rankinio, pusiau automatinio arba automatinio režimo, Jūs esate pasirengęs kiekvienam naudojimui. Taip pat galima laipsniškai automatizuoti sandėlio funkcijas.
Kaip bazinis automatizavimo prietaisas naudojamas patikimas „Jungheinrich“ aukštai keliančių krautuvų tipas ETX ir gaunama nauda iš daugelio šių transporto priemonių tipų techninių pranašumų. Naujoviška technika sukuria pagrindą ekonomiškam naudojimui, kai svarbiausia yra optimalus krovinių įdėjimo ir išėmimo našumas, kuris yra automatizavimo sąlyga.

Pranašumų apžvalga

  • Savybės
  • Pranašumai
  • Naudojimas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Savybės

Automatizavimo pagrindas yra patikimas aukštųjų stelažų krautuvas ETX. Daugelis šio krautuvo standartinių parinkčių, pvz., įkrovimas transporto priemonėje, įvairūs krovinio paėmimo įtaisai (teleskopinės šakės arba pasukamieji išstumiamieji griebtuvai) ir t. t., yra taip pat naudojamos dirbant automatiniu režimu. Papildomi komponentai, pvz., automatizuotas valdymo kompiuteris, tikslios padėties nustatymo sistemos, posūkių valdymo sistemos, krovinių centravimo ir kontūro kontrolė leidžia įgyvendinti visišką automatizavimą. ETXa per WLAN technologijas komunikuoja su aukštesnio lygio valdymo ir kontrolės sistemomis. Dėl patikimos indukcinės valdymo technologijos, kurią jau turi pagrindinis krautuvas, ETXa gali saugiai važiuoti bet kuriuo metu ir bet kurioje sandėlio vietoje.

Naudojimas

ETXa panaudoja pagrindinio ETX prietaiso tipo, „Jungheinrich“ aukštųjų stelažų krautuvo su skersai įrengta sėdyne „Man-Down“, savybes ir pranašumus. Be to galima automatizuoti esamas aukštųjų stelažų sistemas, kaip ir naujai statomą sandėlį. Taip pat galima automatizuoti jau eksploatuojamus krautuvus.
Jei sandėlys iš anksto yra suplanuotas kaip pilnai automatizuotas, „Man-Down“ ETXa turi pranašumų prieš „Man-Up“ variantą, nes sutaupoma energijos, pašalinant pakeliamą vairuotoją kabiną ir dėl to sumažėjant svoriui.

Pranašumai

Įvairus naudojimas perjungiant į rankinį / pusiau automatizuotą/ automatizuotą naudojimą. Jūs gaunate naudos iš daugelio pagrindinio prietaiso pranašumų. Automatizavimas atliekamas keliais etapais ir tai suteikia Jums „pripratimo etapo“ ir lankstumo, planuojant biudžetą ir optimizuojant veiklos sąnaudas.
Susidėvėjimas yra mažesnis, palyginti su pilnai rankiniu režimu.
Dėl gebėjimo judėti kreivėmis „Jungheinrich“ ETXa pasiekia bet kurią aukštojo stelažo vietą.
Net jau esamoje stelažų sistemoje su ETXa Jums gali atsiskleisti automatizavimo pranašumai.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.