Įkrovikliai

Tinkamam akumuliatoriui tinkamas įkroviklis.

Didžiausias akumuliatoriaus efektyvumas ir patvarumas

Mūsų įkrovikliai tinkami ekonomiškai, lengvai ir intensyviai įkraunant šlapius ir priežiūros nereikalaujančius, vieną ar kelias pamainas naudojamus akumuliatorius. Galima įkrauti nesudėtingiems ar dideliems krūviams, su tarpiniu įkrovimu arba be jo. Tai galioja ir 3 fazių kintamosios srovės bei vienfaziams tinklams. Mes tiekiame idealų įkroviklį, tinkamą bet kokiai krovimo kreivei, visiems periferiniams įtaisams, visų rūšių akumuliatoriams, siekiant išlaikyti didžiausią jų eksploatacijos laiką ir našumą. 

„Jungheinrich“ aukšto dažnio įkroviklis SLH 090 bei mūsų įkroviklis SLT 100 su transformatorine technologija tiks bet kuriam 24, 48 ir 80 voltų įtaisui. Tai ypač pritaikoma SLH 090 65 atveju, siūloma 15 skirtingų rūšių įvairių galios klasių įkroviklių, o SLT 100 galima užsakyti su 19 pasirinktinių savybių 29-iems įkroviklių tipams.

Pasirinktinė elektrolito cirkuliacija

Be pasirinktinės elektrolito cirkuliacijos (EUW) akumuliatoriaus viduje formuojasi daugelis rūgštinių sluoksnių, todėl ant kai kurių švino plokštelių kaupiasi daugiau rūgšties ir akumuliatoriai greičiau išsieikvoja. EWU maišo elektrolito skystį ir neleidžia formuotis rūgštiniams sluoksniams. Vienodas tankis ir iš to kylančios vienodos energijos atidavimo galimybės apsaugo švino plokšteles.

Įkrovikliai su automatiniu išlyginamuoju įkrovimu

Įkrovikliai SLH 090 ir SLT 100 yra su automatiniu išlyginamuoju įkrovimu: kiekvienas iš daugybės akumuliatoriaus elementų, įskaitant teigiamus ir neigiamus elektrodus, yra visiškai įkraunamas. Dėl to akumuliatoriai pasiekia optimalią būklę pagal elektrolito tankio ir įkrovimo vienodumą visuose mikrostruktūros ir elektrodų skyriuose.

Automatinis įkrovimas

Jei elektrinė transporto priemonė per ilgai būna prijungta prie įkroviklio po to, kai įkrovimas baigtas, akumuliatorius gali savaime išsikrauti. Kad šio reiškinio būtų išvengta, mūsų įkrovikliai SLH 090 ir SLT 100 periodiškai trumpam atsijungia. Rezultatas: net ir esant ilgalaikei transporto priemonės prastovai, akumuliatorius bus beveik įkrautas būsimam darbui.

Akumuliatorių nurūgštinimas

Papildomai abiejuose įkrovikliuose – SLH 090 ir SLT 100 – yra įrengta nurūgštinimo sistema. Elektros smūgiai akumuliatoriui ištirpdo dėl amžiaus susidariusias sulfatų nuosėdas ir padidina akumuliatoriaus eksploatacijos laiką.

SLT 100

Akumuliatoriaus įkroviklis visiems 24 V, 48 V ir 80 V standartiniams modeliams.

Daugiau

SLH 090

Akumuliatoriaus įkroviklis visiems 24 V, 48 V ir 80 V modeliams.

Daugiau

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.