Apsauga nuo sprogimų

Atsparūs sprogimams šakiniai krautuvai

Atitinkamų ES direktyvų ATEX logotipas.

Nemažai pramonės sektoriaus daliai kyla sprogimų pavojus dėl degių dujų, dūmų, ore tvyrančių miltelių ir dulkių. Mes tiekiame gaminius ir sistemas, užtikrinančias saugų elektrinių ir dyzelinių šakinių krautuvų darbą potencialiai sprogios aplinkos zonose. Tai padės jums apsaugoti savo darbuotojus ir jų darbo aplinką.

Specialiais komponentais ir įspėjimo sistemomis užtikriname didžiausią saugumą pavojingose darbo zonose 1, 2, 21 ir 22.

„Jungheinrich“ siūloma apsauga nuo sprogimų

Pasiūlysime tinkamą krautuvą – elektrinį arba dyzelinį, tinkamą beveik visoms darbo užduotims pavojingose zonose. Daugeliu atvejų konkrečius gaminio pranašumus, pvz., ergonomiką ar našumą, galima išlaikyti to paties lygio.

Mūsų specialistai ir partnerių bendrovės gali pasiūlyti patikimą apsaugą nuo sprogimų beveik visų rūšių šakiniams krautuvams. „Jungheinrich“ apsaugos sistema atitinka Europos ATEX gaminių direktyvos 94/9 reikalavimus (ATEX žymėjimas pagal prancūzų k. santrumpą „ATmosphère EXplosible“).

Mūsų paslaugos to vertos

Mes turime vieną didžiausių priežiūros centrų tinklų. Kvalifikuoti ir profesionalūs mūsų techninės priežiūros inžinieriai patikimai prižiūrės apsaugą nuo sprogimų turinčius jūsų krautuvus bet kurioje valstybėje. Taip pat siūlome 3 metų visiškos priežiūros paketą. Patikrinimai atliekami mūsų nuosavuose bandymų centruose, o jei reikia – išnuomojamas sprogimams atsparus krautuvas. Vokietijos sveikatos ir darbo saugos įstatymo 15 straipsnyje numatyti kartotiniai patikrinimai taps jums įprasti. 


Patarimų kreipkitės į mūsų ekspertus. Džiaugsimės galėdami jums padėti.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.