Logistinė sąsaja

Tarpinė programinė įranga su praktinėmis „Jungheinrich“ žiniomis

Puikus ryšys tarp krautuvo ir „Warehouse Management System“

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Modulinė sandara
  • Nereikia keisti „Warehouse Management System“ funkcijų
  • Paprastas įvairiausių technologijų integravimas į esamas programinės įrangos aplinkas
  • Įvairios prijungimo prie „Warehouse Management System“ galimybės

Įvairios krautuvų technologijos ir sprendimai, pavyzdžiui, RFID, sandėlio navigacija, reikalauja duomenų keitimosi su „Warehouse Management System“ (WMS). Tačiau dažnai jie kalba skirtingomis kalbomis. Siekiant, kad tarp jų būtų ryšys, reikia pritaikyti WMS. Su „Jungheinrich“ logistine sąsaja, šie pritaikymai nereikalingi arba reikalingi labai nedidelės apimties. Tai yra specialiai sukurta tarpinė programinė įranga, kuri yra įdiegta į duomenų perdavimo ryšio sistemos terminalą ir perima ryšio centro užduotis bei rūpinasi keitimosi duomenų vertimu. Todėl galima greitai ir paprastai integruoti į esamą ir naują sistemos aplinką, nekeičiant WMS funkcijų.

Pranašumų apžvalga

  • Paprastesnis ryšys tarp WMS ir krautuvo valdymo
  • Platus naudojimo galimybių spektras

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Paprastesnis ryšys tarp WMS ir krautuvo valdymo

Logistinė sąsaja yra efektyvi tarpinė programinė įranga, kuri veikia tarp WMS ir krautuvo valdiklio ir ženkliai supaprastina ryšį tarp jų. WMS siunčia važiavimo komandą tik logistinei sąsajai, kuri skirta tiksliai komunikuoti su krautuvu. Tokiu būdu WMS procesų vaizdavimas ir valdymas galimas be pakeitimo sąnaudų. Modulinė logistinės sąsajos sandara garantuoja paprastą praplėtimą papildomomis technologijomis. Todėl įvairiausias technologijas (pavyzdžiui, RFID, sandėlio navigaciją, „Auto Pallet Mover“) galima paprastai integruoti į esamas programinės įrangos aplinkas.

Platus naudojimo galimybių spektras

Paprastai tai naudojama kaip logistinė sąsaja sandėlio navigacijai siauruose ir plačiuose koridoriuose bei RFID technologijos srityje, naudojant automatinius skaitytuvus ir nustatant krovimo vietą. „Jungheinrich“ liftinius ir nenutrūkstamo veikimo stelažus bei „Under Pallet Carrier“ (UPC) galima sujungti su WMS. Naudojant „Auto Pallet Mover“, logistinė sąsaja užtikrina ne tik ryšį su WMS, bet ir integraciją į sandėlio išorinius įrenginius, praplečia proceso loginę schemą ir grafinį užduoties valdymą. Egzistuoja įvairiausios prijungimo prie WMS galimybės, pvz., duomenų persiuntimas (angl. File Transfer), TCP/IP, telnetas ir daug kitų. Tačiau taip pat galima ir priešinga kryptis. Logistinė sąsaja sugeba greitai ir paprastai siųsti pranešimus į WMS.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.