Kaip naujai pagaminti:

mūsų naudoti krautuvai

Kai „Jungheinrich“ naudotas krautuvas iškeliauja iš mūsų atnaujinimo gamyklos, net ekspertas negali atskirti jo nuo naujo prietaiso.

Naudoti krautuvai

„Jungheinrich JUNGSTARS“ – tokie pat geri, kaip nauji. Tokie pat geri, kaip „Jungheinrich“.

„JUNGSTARS“ – „Jungheinrich“ restauruoti bei vieni iš geriausių naudotų šakinių krautuvų rinkoje.  Mūsų aukščiausios klasės restauracijos procesas ir 5 žvaigždučių principas užtikrina puikią, kiekvieno restauruoto krautuvo, techninę būklę, išvaizdą bei krautuvų atitiktį aukščiausiems saugumo ir tvarumo standartų reikalavimams. 

Mes tikime „JUNGSTARS“ kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl kiekvienam restauruotam krautuvui suteikiame tokią pačią, 12 mėnesių garantiją, kaip ir naujiems „Jungheinrich“ šakiniams krautuvams. Tai tik dar labiau sustiprina mūsų šūkį: Mūsų „JUNGSTARS“ tokie pat geri, kaip nauji „Jungheinrich“.

Mūsų 5 žvaigždučių principas

Penkios žvaigždutės – vienas pažadas. Mūsų „JUNGSTARS“ užtikrina saugumą, moderniausias technologijas, naujo krautuvo išvaizdą, patikimumą ir tvarumą.

Daugiau

Visuomet puiki investicija

Įsigijus „JUNGSTAR“, mėgausitės ekonomine, technine ir ekologine nauda.

Daugiau

Restauravimo koncepcija

Siekiant užtikrinti aukščiausią „JUNGSTARS“ kokybę, visiems mūsų naudotiems krautuvams atliekama standartinė 6 etapų restauracijos programa.

Daugiau

„JUNGSTARS“ pažadas

Jei nuspręsite įsigyti „JUNGSTAR“, jūs gausite patikimesnį, saugesnį krautuvą bei didesnę vertę už savo pinigus.

Daugiau

Kontrolinis sąrašas perkant naudotą krautuvą

Priešingai nei mūsų konkurentai, mes dedame daug pastangų ir didžiuojamės savo restauruotais šakiniais krautuvais. Pasitikėjimas – svarbu, tačiau, mūsų nuomone, kontrolė – svarbiau. Mūsų kontrolinis sąrašas padės jums įvertinti pageidaujamą krautuvą bei sumažins galimybę įsigyti netinkamą krautuvą

Daugiau

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.