„JUNGSTARS“ teikiama nauda

Mūsų 5 žvaigždučių principas

Tikrąja to žodžio prasme, iš mūsų, Dresdeno mieste esančio, naudotos įrangos centro išvažiuojantiems „JUNGSTAR“ suteikiamas, mūsų 5 žvaigždučių kokybės standarto griežčiausius reikalavimus atitinkantis, sertifikatas. 5 žvaigždutės, skirtos kiekvienam restauracijos proceso etapui. 5 žvaigždutės, kuriomis galite pasitikėti.

1 žvaigždutė saugumui

Iš mūsų restauracijos centro išvažiuojantis „JUNGSTAR“ atitinka naujausių saugos nuostatų reikalavimus ir ES potvarkius.

2 žvaigždutė technikai

Krautuvas veiks visu pajėgumu tik tada, jei kiekvienas krautuvo techninis komponentas veiks visu pajėgumu. Todėl visus restauravimo darbus atliekame nuodugniai ir sistemingai.

3 žvaigždutė išvaizdai

Po kruopščiai atliktų krautuvo ir jo komponentų valymo bei dažymo darbų, atskirti „JUNGSTARS“ nuo naujų šakinių krautuvų – sunku net ekspertams.

4 žvaigždutė patikimumui

Mes esame vienintelė įmonė, kuri visiškai išardo krautuvus bei pakeičia arba restauruoja kiekvieną techninį, mechaninį ir hidraulinės sistemos komponentą, todėl jums nebereikia jaudintis dėl galimų krautuvo gedimų ar papildomų išlaidų.

5 žvaigždutė tvarumui

Krautuvų restauracijos metu sunaudojama gerokai mažiau energijos ir išteklių sąnaudų. Lyginant restauracijos kaštus su naujo krautuvo gamybos kąštais, restauracijos metu išskiriama 80 procentų mažiau CO2. Taip pat užtikriname profesionalų ir tausojančią aplinką eksploatacinių skysčių ir, savo laiką atitarnavusių, krautuvų utilizaciją.

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.