Brūkšninio kodo skaitytuvai

Patikimai ir greitai identifikuojama, išvengiama klaidų

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

 • Patikimai ir greitai identifikuojama
 • Prijungtas laidais arba belaidis
 • Skaitymo spindulys maks. iki 13 m
 • Mažos inventorizavimo sąnaudos dėl tikslių sandėlio atsargų kiekių
 • Rankinis arba automatinis
 • Individualiai konfigūruojamas

Šiuolaikiniame sandėlyje su dideliu transportavimų kiekiu yra svarbu saugiai įgyvendinti procesus ir sutaupyti laiko. Ypač dažnai darbuotojai klysta užsakymų surinkimo procesų metu (klaidinga sandėlio vieta, prekė, prekės kiekis). Naudojant brūkšninio kodo skaitytuvus klaidų galima išvengti. „Jungheinrich“ siūlo optimizuotus, pramonei tinkančius brūkšninio kodo skaitytuvus bei profesionalų konsultacijas.

Pranašumų apžvalga

 • Apžvalga ir pranašumai
 • Automatinio skaitytuvo aprašymas
 • Brūkšninių kodų ir brūkšninio kodo skaitytuvų parinkimas
 • Rankinio skaitytuvo aprašymas
 • „Jungheinrich“ automatinis identifikavimas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Apžvalga ir pranašumai

Brūkšninių kodų registravimas duomenų perdavimo ryšio sistemos aplinkoje leidžia sandėlio darbuotojams realiu laiku patvirtinti ir kontroliuoti užsakymų surinkimo procesus. Klaidos aptinkamos iš karto, ir jas galima nedelsiant ištaisyti. Išvengiama klaidingų tiekimų ir taip pagerinama kokybė. „Jungheinrich“ naudoja tam tvirtus rankinius arba automatinius brūkšninio kodo skaitytuvus, kurie kabeliu arba be kabelio prijungiami prie duomenų perdavimo ryšio sistemos terminalo. Be to, brūkšninius kodus taip pat galima registruoti rankiniais terminalais. Jie veikia kaip PDA su integruotu skaitytuvu, ir per WLAN sujungiami su „Warehouse Management System“.

Rankinio skaitytuvo aprašymas

Duomenų perdavimo ryšio sistemos aplinkoje darbuotojai stelažo skyriuje informuojami per duomenų perdavimo ryšio sistemos arba rankinį terminalą, kurioje sandėlio vietoje reikia toliau pakrauti / iškrauti. Kadangi sandėlio vietos ir prekės / padėklai yra pažymėti brūkšniniais kodais, darbuotojas gali nuskaityti sandėlio vietą ir prekės brūkšninį kodą. Jei „Warehouse Management System“ aptinka klaidą, darbuotojas iš karto apie tai informuojamas, ir tokiu būdu išvengiama klaidų. Valdant programinę įrangą / šabloną duomenų perdavimo ryšio sistemos terminale, nuskaičius brūkšninį kodą labai dažnai reikia spausti mygtuką, kad būtų galima pereiti į kitą programinės įrangos įvedimo laukelį arba patvirtinti procesą (pvz., „TAB“ arba „Enter“). Brūkšninio kodo skaitytuvą galima užprogramuoti taip, kad tai automatiškai įvyktų nuskaičius brūkšninį kodą.

Automatinio skaitytuvo aprašymas

Naudojant automatinį brūkšninio kodo skaitytuvą, jis tvirtinamas prie krautuvo šakių laikiklio ir, pvz., automatiškai įjungiamas tarp šakių esančiu apkrovos jutikliu. Kai tik skaitytuvas aptinka padėklo identifikatorių, „Jungheinrich“ logistinė sąsaja jį apdoroja ir perduoda „Warehouse Management System“. Taip sutaupoma labai daug laiko ir išvengiama sukeitimų.

„Jungheinrich“ automatinis identifikavimas

Įvairių identifikavimo sistemų (RFID, automatinių brūkšninio kodo skaitytuvų, rankinių brūkšninio kodo skaitytuvų) kombinacija leidžia realizuoti į klientą orientuotus sprendimus, naudojant patikimus standartinius komponentus. Kartu su logistine sąsaja ji siūlo visiškai integruotą ir tolygų informacijos srautą nuo pirmo prisilietimo prie padėklų iki padėjimo į paskirties sandėlyje vietą. Pagal Jūsų sandėlio procesus sukurtas sprendimas garantuoja didžiausią galimą procesų saugumą.

Brūkšninių kodų ir brūkšninio kodo skaitytuvų parinkimas

Brūkšninio kodo skaitytuvams, brūkšninių kodų tipui, brūkšninių kodų dydžiui, lipdukų medžiagai ir įgyvendinamam skaitymo atstumui parinkti reikia daug patirties. „Jungheinrich“ siūlo profesionalią konsultaciją ir įgyvendinimą.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.