WLAN infrastruktūra

Visada mobiliai pasiekiama.

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

 • Jungheinrich“ viską planuoja ir projektuoja
 • Aukštos kokybės komponentai, tenkina pramoninius standartus
 • Profesionalų matavimo technika skirta planuoti ir tikrinti
 • Didelis naudojimo lygis dėl dubliuojamosios konstrukcijos

Šiuolaikiniam sandėliui keliami labai dideli efektyvumo reikalavimai. Duomenų apdorojimas tikruoju laiku ir mobilusis ryšis tarp darbuotojų sandėlyje leidžia ženkliai padidinti našumą, efektyvumą ir kokybę bei lanksčiau reaguoti į pasikeitusius užsakymo prioritetus. Naudojant duomenų perdavimo ryšio sistemą, galima žymiai sumažinti sąnaudas.
Duomenų perdavimo ryšio sistemos pagrindas yra bevielio vietinio tinklo infrastruktūra, taip pat apibūdinama kaip WLAN arba „WiFi“.

Pranašumų apžvalga

 • WLAN planavimas (modeliavimas)
 • WLAN patikrinimas (sistemos ir veikimo analizė)
 • Apžvalga ir pranašumai
 • WLAN planavimas (atstumų matavimas radijo bangomis)

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai


 • 1. Pagrindinių reikalavimų suderinimas.
 • 2. Parengiamasis planavimas naudojantis radijo modeliavimu (netikslus) arba matavimu radijo bangomis (tikslus).
 • 3. Užsakymo išdavimas.
 • 4. Tinklo duomenų derinimas su Jūsų informacinėmis technologijomis.
 • 5. Radijo ryšio prieigos taškų parengiamasis konfigūravimas ir dokumentacija.
 • 6. Tinklo kabelių paruošimas ir radijo ryšio prieigos taškų montavimas (klientas). Vietos yra tiksliai apibrėžtos matavimo radijo bangomis ataskaitoje.
 • 7. WLAN bei kitų duomenų perdavimo ryšio sistemos komponentų paruošimas naudoti ir konfigūravimas.
 • 8. WLAN patikrinimas sistemos ir veikimo analize, optimizavimo priemonių apibrėžimas.
 • 9. Priemonių įgyvendinimas, pakartotinai atliekamas tikrinimas ir baigiamoji dokumentacija.
 • Apžvalga ir pranašumai

  WLAN infrastruktūra suteikia realaus laiko ryšio galimybę darbuotojams su duomenų perdavimo ryšio sistemos terminalais arba kitais WLAN susijusiais komponentais Jūsų tinkle ir taip pat Jūsų „Warehouse Management System“ / ERP sistemoje. Visose srityse, kuriose yra WLAN, darbuotojai gali laisvai judėti neprarasdami ryšio su tinklu. Tai galima dėl „tinklinio ryšio“ (angl. roaming) tarp radijo ryšio prieigos taškų.
  Jūsų reikalavimų pagrindu „Jungheinrich“ planuoja optimalių dydžių, ateityje patikimas WLAN infrastruktūras su savo darbuotojais. Tam naudojami kokybiški, pramonei tinkantys WLAN komponentai iš „Cisco“ arba „Motorola“.

  WLAN planavimas (modeliavimas)

  Norint apytiksliai įvertinti reikalingų radijo ryšio prieigos taškų skaičių ir padėtį, remiantis halės planu sukuriamas modelis. Apytiksliai galima įvertinti sandėlio struktūrų (stelažų, prekių, sienų) WLAN sklidimo slopinimą. Realų santykį po įrengimo galima nustatyti ribotu tikslumu +/- 20 %. Lygiai taip pat galima nevertinti jau esančių WLAN prieigų sandėlyje arba iš gretimų įmonių. Mažiems sandėliams modeliavimo dažnai pakanka kaip planavimo pagrindo. Baigiamajam patikrinimui rekomenduojama atlikti sistemos ir veikimo analizę.

  WLAN planavimas (atstumų matavimas radijo bangomis)

  Matuojant atstumus radijo bangomis, atskiri radijo ryšio prieigos taškai pakabinami iš anksto suplanuotose vietose ir registruojami matavimo technika. Priklausomai nuo atstumo, nustatoma kita vieta. Tai tęsiama, kol visoje halėje įrengiamas pakankamas WLAN. Baigiamoji dokumentacija apibrėžia reikalingą radijo ryšio prieigos taškų skaičių ir konkrečias montavimo padėtis (pasirinktinai su iliustruota dokumentacija).
  Atstumų matavimas radijo bangomis pateikia geriausius rezultatus, jei sandėlio struktūra / stelažai yra įrengti ir pripildyti. Naujame sandėlyje WLAN sistema dažnai yra reikalinga, kai stelažai yra jau sumontuoti, tačiau dar nepripildyti. Jeigu jau yra savo arba kitų gamintojų WLAN radijo ryšio prieigos taškų, prieš planuojant reikia atlikti inventorizaciją (sistemos ir veikimo analizę).

  WLAN patikrinimas (sistemos ir veikimo analizė)

  WLAN sistemos ir veikimo analizė yra esamos WLAN infrastruktūros patikrinimas. Baigiamojoje dokumentacijoje (pasirinktinai su foto dokumentacija) pateikti visi WLAN parametrai, identifikuotos problemos ir apibrėžtos optimizavimo priemonės. Jei „Jungheinrich“ duomenų perdavimo ryšio sistemos sprendimai (duomenų perdavimo ryšio sistemos terminalai, sandėlio navigacija ir t. t.) turi būti prijungiami prie kitų gamintojų WLAN infrastruktūrų, rekomenduojama atlikti sistemos ir veikimo analizę, siekiant įsitikinti WLAN galimybe naudoti ir perdavimo kokybe. Vėliau optimizuoti galima tik labai didelėmis sąnaudomis arba negalima visai.

  Klausti internetu

  Susisiekite su mumis

  Kontaktai:

  Telefonas: +370 5 2322242
  Faksas: +370 5 2647600
  info(at)jungheinrich.lt

  Prenumeruoti naujienlaiškį?

  Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.