Grindinis stelažas

Geriausia iš dviejų pasaulių

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Didelis erdvės išnaudojimas
  • Galima automatizuoti.
  • Praktiškai neapdulkėjusios net ilgą laiką uždarame koridoriuje sandėliuotos prekės.

Kaip ir jo „didysis brolis“ mobilusis padėklų stelažas, mobilusis grindinis stelažas yra patogus dirbti operatoriui: reikiamoje vietoje vežimėliai gali nutolti vienas nuo kito, tokiu būdu atsiranda darbinis koridorius, kuriuo galima tiesiai pasiekti kiekvieną sandėliuojamą prekę.

Pranašumų apžvalga

  • Naudojimas
  • Valdymas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Naudojimas

Nesvarbu, ar tai būtų klasikinis archyvų stelažas byloms ar kartoninėms dėžėms, ar prekių sandėlys prekėms, kurios neskirtos sandėliuoti ant padėklų: ko nereikia nuolatos, puikiai tinka laikyti mūsų mobiliajame grindiniame stelaže. Principas yra labai paprastas: darbinis koridorius visada yra ten, kur tuo metu dirbama. Ir tik ten.

Valdymas

Mobiliuosius stelažus galima pakrauti ir iškrauti krautuvais, kuriems reikia didelio pločio koridoriaus, tačiau nereikia daug vietos, kadangi reikalingi tik atskiri koridoriai. Stelažų eilių valdymas gali būti vykdomas decentralizuotai iš atskirų stelažų arba nuotolinio valdymo sistema. Abejose stelažų priekinėse pusėse esantys apsauginiai šviesiniai barjerai įjungia avarinį sustabdymą, kai tik jos aptinka kliūtį.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.