Liftinis stelažas

Vertikalusis liftinis stelažas

Sandėliavimui didesniu tankiu mažesniame pastatymo plote

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

 • Didelis sandėliavimo plotas, esant mažam grindų plotui
 • Daugiau saugumo ir apsaugos operatoriams ir sandėliuojamiems kroviniams
 • Didelis našumas dėl prijungimo prie pasirenkamos sandėlio valdymo sistemos
 • Išplečiama moduliais

Modulinis liftinis stelažas – tai uždara sistema, kurioje dėklai yra vertikaliai išdėstyti abejose įrenginio pusėse. Nuskaičius brūkšninį kodą arba paspaudus mygtuką, dėklai automatiškai gabenami prie viduryje esančio ištraukimo įtaiso ir iš ten transportuojami link naudojimo angos.

Dėl modulinės konstrukcijos LRK galima pritaikyti prie atitinkamo aukščio poreikio bet kuriuo metu, tiek prieš įrengimą, tiek po jo.

LRK automatiškai nuskaito kiekvieną dėklą, tuomet sandėliuojamiems produktams priskiriama ideali sandėliavimo vieta 25 mm atstumais. Atsižvelgiant į patalpos aukštį, palyginti su įprastomis sistemomis, galima sutaupyti iki 85 proc. grindų ploto.
Modulinė LRK konstrukcija suteikia beveik neribotas skirtingo aukščio patalpų naudojimo galimybes.

Įrenginio aukštį 100 mm žingsniais galima pasirinkti taip, kad liftinis stelažas visada tenkintų atitinkamą talpos ir aukščio poreikį. Keičiant vietą, liftinį stelažą galima greitai pritaikyti prie naujų sąlygų, pridedant arba pašalinant modulius.

Naudojant per kelis aukštus, galima įrengti iki 6 naudojimo angų norimoje LRK priekinės ir užpakalinės sienelės vietoje, kurias vėliau galima įrengti kitoje vietoje. Keliamosios durys kiekvienoje angoje neleidžia susidaryti skersvėjui ir apsaugo operatorius ir sandėliuojamus krovinius.

Pranašumų apžvalga

 • Paprastas integravimas į sandėlio procesus
 • Didelis naudojimo lankstumas dėl paprasto perprogramavimo
 • Didelis aktyvus ir pasyvus saugumas
 • Reikia 85 proc. mažiau ploto
 • Modulinė konstrukcija leidžia greitai pritaikyti prie pakeitimų
 • Didelis tikslumas
 • Efektyvus valdymas dėl optimalios ergonomijos

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Paprastas integravimas į sandėlio procesus

Kad galėtumėte optimaliai liftinį stelažą integruoti į savo sandėlio procesus, firma „Jungheinrich“ siūlo paprastą ir tiesioginį prisijungimą prie „Warehouse Management Systeme (WMS)“, pvz., „Jungheinrich WMS“ arba „SAP® EWM“. Naudojant „Jungheinrich“ programinės įrangos logistikos sąsają arba papildomą modulį „LRK Connect“, skirtą „SAP® EWM“, optimizuojami užsakymų surinkimo procesai liftiniame stelaže ir sudaroma galimybė valdyti atsargas WMS sistemoje. Tokiu būdu savo prekes efektyviai sandėliuosite ne tik mažiausioje patalpoje, bet ir turėsite visišką apžvelgiamumą, didžiausią efektyvumą ir maksimalų procesų saugumą.

Modulinė konstrukcija leidžia greitai pritaikyti prie pakeitimų

Dėl modulinės konstrukcijos galima greitai ir minimaliomis sąnaudomis pritaikyti įrenginio aukštį prie pakeistos stovėjimo vietos arba pakitusių darbo sąlygų.

Didelis naudojimo lankstumas dėl paprasto perprogramavimo

Kiekvieną dėklą galima paprastai pritaikyti prie poreikių:

Didelis tikslumas

Integruotos „Pick-to-Light“ sistemos, brūkšninių kodų skaitytuvai ir programinės įrangos sąsajos užtikrina didžiausią tikslumą. Prijungimas prie transportavimo sistemų, mechaninių rankų arba kėlimo įrenginių užtikrina didžiausią darbo vietos patogumą.

Didelis aktyvus ir pasyvus saugumas

Liftinis stelažas suteikia galimybę ne tik kontroliuoti prieigą prie atskirų dėklų, bet taip pat tiksliai sekti, kuris operatorius priėjo prie kurio dėklo. Keliamosios durys užtikrina saugumą ir geriau apsaugo operatorius ir sandėliuojamus krovinius.

Efektyvus valdymas dėl optimalios ergonomijos

Liftinis stelažas veikia pagal „prekė pas asmenį“ („Goods to person“) principą: pareikalautos dalys automatiškai tiekiamos link ergonomiškai įrengtos naudojimo angos. Operatoriui daugiau nereikia lipti kopėčiomis, pasilenkti arba išsitempti, kad pasiektų sandėliuojamą krovinį. Dėklus galima įrengti individualiame darbiniame aukštyje ir sujungti su transportavimo arba kėlimo įrenginiais. Pasirinktinai integruotos „Pick-to-Light“ sistemos nurodo sandėlio skyrių ir paimamą kiekį, taigi pasiekiamas labai didelis rinkimo našumas.

Reikia 85 proc. mažiau ploto

Beveik betarpiškas dėklų laikymas vos 25 mm atstumais sutaupo iki 85 proc. grindų ploto.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.