Įvažiuojamas ir pravažiuojamas stelažas

EFE / EFB tipas

Kompaktiškas sandėliavimas su sistema

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Didelis erdvės išnaudojimo lygis
  • Ypač gerai tinka sezoniniams sandėliams
  • Lengvai išplečiami
  • Tinka dideliems tos pačios prekės kiekiams

Įvažiuojamuosiuose ir pravažiuojamuosiuose stelažuose sandėliuojami keletas krovinių vienas už kito stelažo gylyje ant dviejų ištisinių atramų. Pakraunant / iškraunant reikia laikytis ciklo stelažo lauke iš viršaus į apačią (arba atvirkščiai). Krautuvai gali įvažiuoti į stelažų laukus. Įvažiuojamuosius stelažus galima eksploatuoti tik iš vienos pusės (LiFo metodas). Priešingai nei pravažiuojamajame stelaže, kur galima krauti iš vienos pusės ir tuo pačiu metu iškrauti priešingoje pusėje (FiFo metodas). Dėl to pravažiuojamųjų stelažų krovimo našumas yra didesnis, palyginti su įvažiuojamaisiais stelažais.

Pranašumų apžvalga

  • Naudojimas
  • Valdymas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Naudojimas

Įvažiuojamieji ir pravažiuojamieji stelažai optimaliai tinka sandėliuoti didelių, sunkių krovinių kiekiams, esant nedidelei prekių įvairovei. Stelažų sistema sujungia blokinio sandėlio pranašumus su sandėliavimu ant lentynų: kompaktiškai panaudojama erdvė, esant dideliam krovimo aukščiui ir tausojant krovinius.

Valdymas

Prieš įvažiuojant į kanalą, krovinys pakeliamas aukščiau nei norimo padėjimo lygio aukštis. Tada krautuvas gali lėtai įvažiuoti į kanalą. Čia reikia atkreipti dėmesį, kad krautuvas yra skirtas įvažiavimui į kanalą. Ypač reikia stebėti vairuotojo apsauginio stogelio kontūrus ir šakių laikiklius. Krautuvai, kuriuose sėdima šonu, labai gerai tinka šiam darbui, kadangi juose vairuotojas turi laisvą matymo lauką, net važiuodamas atbuline eiga.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.