„Shuttle“ kanalų stelažas

Kompaktiškas sandėliavimas ir optimalus erdvės išnaudojimas

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Labai geras ploto ir erdvės išnaudojimas
  • Krovinius tausojantis naudojimas
  • LiFo (angl. last in-first out) ir FiFo (angl. first in-first out) įgyvendinamas su abejais variantais
  • Labai didelis krovinių pervežimo našumas
  • Toje pačioje stelažų sistemoje naudojami įvairūs padėklų tipai
  • Paprastai prijungiama prie Jūsų sandėlio valdymo sistemos per „Jungheinrich“ logistinę sąsają.

Automatiškai padėklų kanalu judantys „Carrier“ yra mūsų „Shuttle“ kanalų sistemos pagrindas - bendras sprendimas, sudarytas iš kanalo stelažų modulių, vežančio krautuvo ir „Carrier“. Mūsų „Shuttle“ sistema yra ypatinga tuo, kad ji pavažiuoja po padėklu („Under Pallet Carrier“ – UPC). Papildomai siūloma daugybė variantų, pritaikomų prie individualių poreikių. Su mūsų „Shuttle“ sistemomis galite turėti mažiau darbinių koridorių ir daugiau vietos padėklams tokiame pat halės plote, ir taip pasiekiamas didelis užpildymo lygis.

Pranašumų apžvalga

  • Naudojimas
  • „Under Pallet Carrier“ (UPC) valdymas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Naudojimas

Naudojama tokiose pat srityse kaip įvažiuojamieji ir pravažiuojamieji stelažai, tačiau yra papildomų pranašumų: „Shuttle“ sistemų krovimo našumas yra didesnis, ir kanale reikia sandėliuoti tik vienos rūšies prekes. Taip žymiai geriau išnaudojama erdvė. Sistema yra skirta ne tik dideliam, bet ir vidutiniam prekių skaičiui, esant vidutiniams ir dideliems atstumams tarp prekių. Tipiškas naudojimas yra šaldymo sandėliai, produkcijos buferiniai sandėliai, užsakymų rinkimo papildymo sandėliai ir bendrai visa transportavimo paslaugų šaka.

„Under Pallet Carrier“ (UPC) valdymas

Naudojant UPC, pasiekiamas didelis krovimo našumas, dažnai iškraunant / pripildant kanalą (pvz., dėl didesnio prekei tenkančių padėklų skaičiaus, ilgesnių kanalų arba sudarius užsakymus daugiausiai iš tokių pačių prekių). Vežantys krautuvai kanale padeda padėklus ant UPS. „Carrier“ važiuojant, krautuvo vairuotojas gali atgabenti kitą padėklą ir padėti kanalo pradžioje. Taigi galima iš karto pradėti kitą pakrovimą. Iškraunama atitinkamai.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.