Grindinis stelažas

Grindinių stelažų FBM / FBS tipai

Optimali prieiga prie kiekvienos prekės

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Iš karto pasiekiamos visos prekės
  • Galima paprastai pailginti
  • Lengvai montuojami
  • Tiekiamas rankiniam / automatiniam stelažų valdymui
  • Derinami pagal pageidavimus

Sandėliuojama ant plieninės skardos arba medinių lentynų keliais lygiais. „Jungheinrich“ grindiniai stelažai yra tiekiami kaip surenkami be varžtų arba su varžtais stelažai. Grindiniai stelažai taip pat pritaikyti didesniems nei 12 m aukštiesiems stelažams įrengti.

Pranašumų apžvalga

  • Naudojimas
  • Valdymas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Naudojimas

Jei Jums reikia sandėliuoti daugelio įvairių prekių mažą arba vidutinį vienetų skaičių, tai grindiniai stelažai yra Jums tinkamas sprendimas. Stelažų sistema tinka įvairioms prekėms, naudojimo sritims ir pramonės šakoms. Visur, kur tik reikia rankiniu būdu aptarnauti stelažus. Dėl daugybės konstrukcinių elementų ir priedų stelažų sistemas galima individualiai pritaikyti prie Jūsų patalpų ir naudojimo sąlygų. Renkant prekes pagal principą „operatorius prie prekės“, reikia žiūrėti, kad prekės būtų visada tiesiogiai pasiekiamos užsakymo surinkėjui. Mūsų grindiniai stelažai suteikia tam geriausias sąlygas: įvairiai naudojami, lengvai reguliuojami ir galimos skirtingos kombinacijos, tinka prekėms, kurios sandėliuojamos mažuose ir mažiausiuose induose ne ant padėklų. Užsakymų surinkimas rankomis tampa lengvesnis, sutrumpėja pasiekimo laikas.

Valdymas

Grindinius stelažus galima pakrauti ir iškrauti rankomis, horizontaliaisiais ir vertikaliaisiais užsakymų rinktuvais bei stelažų darbiniu įrenginiu.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Kreiptis į kontaktinį asmenį

Turite rūpesčių? Parašykite mums užklausimą.

Internetinė užklausa

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.