+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage_SLH300_Award
07/03/2019

„Jungheinrich“ jungtinės technologijos akumuliatoriaus įkrovikliui SLH 300 atiteko „Best of Industry“ apdovanojimas

• Tinka ir rūgštiniams švino, ir ličio jonų akumuliatoriams.
• Didelė galia su daugybe įvairių pasirinkčių ir didelis įrenginio našumas.
• Galima prijungti prie įvairių elektros tinklų, tinka įvairios įtampos krautuvams, yra sujungimo į tinklus galimybė.

Viurcburgas/Hamburgas. „Jungheinrich“ SLH 300 akumuliatorių įkrovimo sistemai atiteko „Best of Industry“ apdovanojimas eksploatacinių technologijų kategorijoje. SLH 300 simbolizuoja naują didelio našumo tiek rūgštiniams švino, tiek ličio jonų akumuliatoriams tinkamų akumuliatorių įkroviklių kartą. Aiškindama savo sprendimą komisija pabrėžė jungtinių technologijų tarpusavio sąveikos bei keleto įkrovimo technologijų palaikymo svarbą. Komisijos nuomone, SLH 300 sujungia geriausias abiejų pasaulių savybes. Sukurtas „Jungheinrich“ įmonėje ir pagamintas Norderšteto gamykloje – tai itin svarbus „Jungheinrich“ sistemos sprendimas, kurį „Jungheinrich“ naudoja siekdama klientams suteikti visiškai sukomplektuotą optimizuotą rinkinį. Jį sudaro krautuvas, pavaros sistema, akumuliatorius ir įkrovimo sistema.

„SLH 300 sujungia tobulą sprendimą sparčiai augančios ličio jonų akumuliatorių rinkos reikmėms bei naujus ir išmanius sprendimus esamai rūgštinių švino akumuliatorių rinkai. Būtent todėl SLH 300 yra tikras akumuliatorių įkroviklių rinkos pasiekimas. Pasinaudodami dideliu ateities potencialu, puikiu energijos sąnaudų veiksmingumu ir intuityvaus požiūrio į veiklą sąsajomis siekiame savo klientams įrodyti „Jungheinrich“ technologijų naudą,“ – paaiškino „Jungheinrich“ energijos saugojimo sistemų ir įkrovimo sistemų produktų valdymo ir vystymo vadovas Dietrich Vahldiek.

Kruopščiai parinktos versijos užtikrina, kad įrenginys suteiks optimalų kainos ir kokybės santykį pasirinkus bet kurį naudojimo būdą: SLH 300 palaiko 15–320 A įtampą ir yra suderinamas su daugeliu krautuvų įtampos klasių bei daugeliu skirtingų valstybiniu lygiu nustatytų įtampos standartų. Šis įrenginys naudotojui suteikia maksimalią laisvę ir gali būti komplektuojamas su daugeliu gerai apgalvotų parinkčių, pavyzdžiui, visišku grafiniu vaizdu arba automatiniu „Aquamatik“ elektrolito papildymo valdymo įrenginiu. Tai unikali savybė, lyginant panašius gaminius – įrenginys, turintis išmanią elektrolito papildymo sistemą su lygio jutikliu, leidžiančiu nustatyti per žemą elektrolito lygį ir akumuliatoriaus įkrovikliu perduoti „Aquamatik“ signalą. Tuomet aktyvuojamas automatinis elektrolito papildymas, o tai leidžia prailginti akumuliatoriaus eksploatacijos laiką ir sumažinti naudotojo kaštus.

Taip pat galima integruoti kitas naujoviškas sujungimo į tinklus galimybes, tokias kaip įmonės viduje sukurtas telematikos modulis, kurį galima naudoti tokioms užduotims: atidžiai stebėti energijos sąnaudas visame krautuvų tinkle siekiant optimizuoti energijos sąnaudas.

Įkrovimo sistemą taip pat labai lengva įrengti ir naudoti. SLH 300 yra modulinė sistema, sukurta su pakopiniais moduliais, sudarytais iš paprasto korpuso su specialiai atitinkamai šaliai pritaikytu maitinimo bloku, galios moduliais, ekrano moduliu ir kitomis papildomomis parinktimis. Visi šios serijos įrenginiai sukurti taip, kad juos būtų galima tvirtinti ant sienos arba įrengti stovimoje padėtyje. Pritvirtinus arba įrengus šiuos kompaktiškus ir lengvus akumuliatorių įkroviklius galima naudoti iš karto. Išmanioji eksploatacijos koncepcija užtikrina, kad įrenginius nesudėtinga naudoti, o LED būsenos indikatorius yra matomas net ir didesniu atstumu.

Ar turite klausimų?