+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage_Vahle
07/19/2019

„VAHLE“ atidarė modernų automatizuotą smulkių dalių sandėlį

 Visapusiškas gamybos ir logistikos modernizavimas

 Smulkių dalių sandėlio logistikos zonos padvigubinimas

• Iki 25 procentų mažesnės energijos sąnaudos

Kamenas, Vokietija. „PAUL VAHLE GmbH & Co.“ KG Kamene atidarė vieną moderniausių tokios rūšies medžiagų srauto sistemų, tokiu būdu oficialiai pažymėdama 2,5 milijono eurų kainavusio sandėlio modernizavimo pabaigą. Mobilios pramoninės paskirties gaminių sistemų tiekėjas iš šios vietos aprūpina prijungtas gamybos patalpas individualiais komponentais. Nuo šiol užsakymai surenkami automatiškai, naudojant naujausią „Jungheinrich“ sukurtą sandėlių aptarnavimo įrangą. Oficialiame atidaryme dalyvavo politikai, verslininkai ir administratoriai.

„Ši investicija yra didelis „Vahle“ šuolis į ateitį, sukūręs pamatą tvariam visų pirmesnių ir tolesnių gamybos procesų optimizavimui“, –  teigia „Paul Vahle GmbH & Co.“ KG generalinis ir vykdomasis direktorius Achim Dries. Naujosios sistemos centre – automatizuotas smulkių dalių sandėlis, kuriame yra 7 314 sandėliavimo vietų. 600x400 arba 300x400 milimetrų dėžės laikomos po dvi arba po keturias į gylį ir skersai. Jos tvarkomos „Jungheinrich“ pačiu galingiausiu laikomu tokios klasės krovimo į rietuvą kranu, galinčiu pasiekti net šešių metrų per sekundę judėjimo greitį. Sandėlyje taip pat įrengti platūs tarpai, ilgų matmenų prekėms laikyti skirti gembiniai laikikliai ir įvažiuojamieji stelažai. Vykdant modernizavimo darbus šalia esančios logistikos zonos plotas buvo padvigubintas iki maždaug 3 500 kvadratinių metrų.

„Įrengus ir pradėjus eksploatuoti smulkių dalių sandėlį, „VAHLE“ yra pirmoji „Jungheinrich“ 2018 metais pristatyto STC krovimo į rietuvą krano galimybes išnaudojanti įmonė pasaulyje“, – aiškina už šį projektą atsakingas „Jungheinrich“ projektų vadovas Jürgen Wagenknecht. Krane įmontuoti pagal krovimo į rietuvą krano pavaros charakteristikas adaptuoti vadinamieji „SuperCaps“ energijos kaupimo stabdžiai. Stabdymo proceso metu jie kaupia generuojamą energiją ir perduoda ją atgal į pavarą pagreičio metu. „Palyginti su tradicinėmis sistemomis, tai leidžia mums iki 25 procentų sumažinti energijos poreikius (t. y. krovimo į rietuvą kranui reikalingą energiją)“, –  tvirtina A. Dries.

„VAHLE“ laidininko strypo sistema „vConductor VKS 6“ leidžia perduoti energiją. „Sistemai panaudojome geriausius šiuo metu rinkoje pasiekiamus komponentus, – sakė A. Dries. – Tai mums leido ne tik užtikrinti smulkių dalių sandėlio našumą, bet taip pat suteikė mūsų klientams galimybę gyvai pamatyti veikiančią laidininko strypo sistemą.“ Sistema sukurta taip, kad būtų pasiektas didžiausias našumas, siekiant išnaudoti erdvę. Novatoriškas bėgio dizainas ir dėl statramsčio apačioje sumontuotos pavaros vietą taupanti sistema šiam krovimo į rietuvą kranui leidžia pasiekti mažiausią priartėjimo atstumą tarp savo klasės įrangos. To rezultatas – reikia mažiau vietos, kartu padidėja sandėlio talpa ir pasiekiamas didesnis našumas. Siekiant dar labiau pagerinti užsakymų surinkimo našumą siuntų logistikos srityje, buvo įrengta moderni, lygiagrečiai su automatizuotu smulkių dalių sandėliu veikianti paruošimo sistema. Ji sujungta su įvažiuojamuoju stelažu, skirtu iki 600 greitos apyvartos komponentų.

Apie Paul VAHLE GmbH & Co.KG

„Paul VAHLE GmbH & Co.“ KG yra mobilios pramoninės paskirties gaminių sistemų tiekėjas. 1912 metais įkurta įmonė nuo pat pradžių pasauliniu mastu tiekė įvairioms sritims pritaikytas, individualizuotas energijos ir duomenų pozicionavimo sistemas. Pagrindinė įmonės veikla sutelkta į kranų technologijas, vidaus logistiką, uostų technologijas, automobilių, žmonių gabenimo ir atrakcionų sektorius. Be kita ko, ši įmonė žinoma dėl Paul Vahle 1912 metais sukurto pirmojo laidininko strypo.

„Paul VAHLE GmbH & Co.“ KG būstinė įsikūrusi Kamene (Vokietija), įmonė priklauso „VAHLE“ grupei. Šis į vertybes orientuotas šeimos verslas savo strategijoje ir veikloje vadovaujasi tvarumo principu bei didelį dėmesį skiria kokybei, novatoriškumui ir į sprendimus orientuotai veiklai. Šios įmonių grupės pajamos visame pasaulyje viršija 120 mln. eurų. Iš daugiau nei 750 darbuotojų maždaug 630 dirba Vokietijoje – Kamene ir Dortmunde – bei dvylikoje visoje šalyje išsidėsčiusių pardavimo biurų. „VAHLE“ vykdo aktyvią veiklą daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, turi dvylika patronuojamųjų įmonių ir atstovybių.

Ar turite klausimų?