+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Apie mus

Apie mus

„Jungheinrich AG", kurios pagrindinė būstinė yra Hamburge, yra pasaulyje pirmaujanti sprendimų visais vidaus logistikos klausimais ir visose srityse teikėja. Jau daugiau nei 60 metų mums svarbiausi mūsų klientų klausimai ir norai.

1953 m. rugpjūčio 7 d. Frydrichas Jungheinrichas, įkurdamas nedidelę dirbtuvę su 30 darbuotojų Hamburgo Barmbeko rajone, padėjo pamatus visame pasaulyje sėkmingai veikiančios įmonės pamatus. Šiandien daugiau nei 16 000 „Jungheinrich“ darbuotojų darbuojasi 39 šalyse visame pasaulyje - daugiau nei 5 500 vien tik Vokietijoje - , siekdami sukurti ir įgyvendinti, optimizuoti ir prižiūrėti geriausius vidaus logistikos sprendimus, tinkančius Jūsų naudojimo atvejui. Didžiausiai kliento naudai.

Siūlome bendrą produktų asortimentą: nuo įprastinio krautuvo iki visiškai automatizuotų logistikos sistemų su išmaniaisiais programinės įrangos sprendimais, kurie tarpusavyje sujungia mašinas, sistemas ir procesus, viską papildant naujoviškomis ir lanksčiai derinamomis techninės priežiūros ir finansavimo paslaugomis. Didžiausiam krovimo našumui ir efektyviausiam medžiagų srautui.

Turėdami platų tiesioginių pardavimų tinklą, susidedantį iš 23 filialų ir pagalbos centrų bei daugiau nei 200 darbuotojų kitose šalyse, kurie ruošia Jums pritaikytus sprendimus, mes pristatome tai, ko Jums reikia. Kada ir kur Jums to reikia. Viskas iš vienų rankų. Viskas aukščiausios kokybės - pagaminta Vokietijoje. Bet kuriame iš šių filialų kviečiame išbandyti savo „Jungheinrich“ krautuvą. Galima iš karto naudoti daugumo modelių krautuvus.

„Jungheinrich“ kokybe įsitikinsite ir įsigiję gaminį: Jūsų labui dirba 1 100 klientų aptarnavimo tarnybos technikų - vidutiniškai vienas iš jų ne toliau nei 15 km nuo Jūsų darbo vietos.

Ypač modernus atsarginių dalių centras Kaltenkirchene, Hamburgo šiaurėje, užtikrina 24 valandų atsarginių dalių tiekimą ištisas 365 dienas per metus.

Ieškote patikimo partnerio, kuris padėtų Jums kūrybiškai, lanksčiai ir orientuotai į sprendimą valdyti Jūsų įmonės medžiagų ir prekių srautus? Partnerio, kuris gali ne tik patarti dėl procesų ir taip pat tiekti tinkamus krautuvus ir sandėlio techniką, bet taip pat sukurti ir įgyvendinti visapusiškus sistemų sprendimus? Visa tai pas mus rasite patikimai ir kompetetingai iš vienų rankų: vientisumas, ilgaamžiškumas ir tiesioginio pardavimo pranašumai yra pagrindiniai mūsų įmonės ramsčiai.

Mes mąstome novatoriškai, priimame visus iššūkius ir kartu su Jumis randame Jūsų įmonei optimalius sprendimus. Remkitės mūsų praktinėmis žiniomis ir mūsų kaip gaminančiojo paslaugų teikėjo ir vidaus logistikos sprendimų siūlytojo ilgesne nei 60 metų patirtimi. Šiuo pagrindu mes suteiksime Jūsų įmonei realistinius ir į ateitį orientuotus postūmius, Jus sužavėsime, įkvėpsime ir kartu eisime pirmyn.

„Jungheinrich“ arti Jūsų

Mielai patarsime asmeniškai ir atvykę į vietą. Per paiešką rasite artimiausią buvimo vietą bei tinkamą kontaktinį asmenį. Džiaugiamės, kad kreipiatės į mus!

Aiški pozicija ir nuoseklus darbas turi ateitį

Efektyvumas, ličio jonų technologija, saugumas, skaitmeninimas ir automatizavimas skatina pasaulį ir mūsų verslo sritį judėti į priekį. Šiomis temomis mes turime aiškų požiūrį: tik tie, kurie siūlo sprendimus, gali kalbėti. Sužinokite, ką „Jungheinrich“ apie tai galvoja ir ką dėl to daro.

Sėkmė vienoje įdomiausių pasaulio pramonės sričių

„Jungheinrich AG" yra viena iš sėkmingiausių pasaulyje vidaus logistikos įmonių. „Jungheinrich", kaip didžiausias šios pramonės srities darbdavys, siūlo puikių perspektyvų įvairiose profesinėse srityse. 

Naujausios publikacijos ir renginiai

Čia rasite aktualią informaciją apie „Jungheinrich“ ir galite parsisiųsti straipsnius bei leidinius, ir galite susisiekti su mūsų spaudos skyriumi.

Ar turite klausimų?