+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Content Grindinis stelažas Teaserbild

Statinis smulkių dalių sandėliavimas

Smulkias dalis ir renkamas prekes galima įvairiai sandėliuoti, priklausomai nuo individualių pagrindinių sąlygų. „Jungheinrich“ yra pasiruošusi bet kokiam naudojimo atvejui ir pasiūlys bet kokiai sandėliavimo ir užsakymų rinkimo užduočiai tinkantį smulkių dalių stelažą.

Geriausią priėjimą prie bet kurios prekės turėsite naudodami mūsų grindinius stelažus, skirtus mažiems ir dideliems prekių kiekiams. Jie yra universalūs ir galima naudoti visose pramonės srityse, tinka ir smulkioms dalims ir nestandartiniams kroviniams su ir be padėklų laikyti.

Smulkių dalių stelažai su lentynomis

Sandėliuojama ant plieninės skardos arba medinių lentynų keliais lygiais. Smulkių dalių stelažai yra tiekiami kaip surenkami be varžtų arba su varžtais stelažai ir yra tinkami rankiniam bei taip pat automatiniam valdymui. Aukštesnes nei 12 metrų aukštųjų stelažų sistemas galima aptarnauti rankiniu būdu arba su stelažų darbiniais įrenginiai bei užsakymų rinktuvais, siaurų koridorių krautuvais ir aukštųjų stelažų krautuvais.

Geriausias našumas automatiniame smulkių dalių sandėlyje

Trumpas prieigos laikas, optimalus erdvės išnaudojimas ir didelis perkrovimo našumas - mūsų automatinio smulkių dalių sandėlio (AKL) pranašumai akivaizdūs. Kroviniai sukraunami ir iškraunami visiškai automatiškai.

Ar turite klausimų?