+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Žemo kėlimo šakinių krautuvų nuoma

Nesvarbu, ar reikia važiuoti trumpais, vidutiniais ar ilgais atstumais, rinkdamiesi „Jungheinrich“ žemo kėlimo šakinį krautuvą turėsite galingą šakinį krautuvą, kuriam reikia mažai techninės priežiūros ir kuriuo galėsite be vargo pervežti iki 3,5 t sveriančias prekes. „Jungheinrich“ nuomos pasiūlymu pateikiamas platus žemo kėlimo šakinių krautuvų asortimentas, kad galėtumėte atlikti tiek lengvus, tiek sunkius darbus. Akumuliatoriniai šakiniai krautuvai iš „Jungheinrich“ nuomai skirto parko susidoroja su daugybe sandėlio iššūkių ir yra ypač efektyvūs.

„Jungheinrich“ žemo kėlimo šakinių krautuvų nuoma.

Tobulas šakinio krautuvo manevringumas yra dažnai reikalingas, ypač ankštuose sandėliuose. Išsinuomoję vieną iš mūsų žemo kėlimo šakinių krautuvų, gausite naudos iš novatoriškos kintamosios srovės technologijos, puikaus eksploatavimo komforto ir didžiausio efektyvumo. Mūsų žemo kėlimo šakinių krautuvų nuoma apima platų pradinio lygio, trumpų, vidutinių ir ilgų nuotolių modelių asortimentą, kurių kiekvienas pasižymi savitomis ypatybėmis, kad atitiktų jūsų sandėliavimo poreikius. Pasirinkę žemo kėlimo šakinius krautuvus ne tik sutaupysite eksploatacijos išlaidų, bet ir sumažinsite savo darbuotojų darbo krūvį didelio užimtumo laikotarpiais.

Didelė nuomojamų žemo kėlimo šakinių krautuvų įvairovė.

Nuomojantis žemo kėlimo šakinį krautuvą, jis turėtų puikiai atitikti jūsų reikalavimus. Žemo kėlimo šakinių krautuvų asortimente siūlome elektrinius pėsčiomis valdomus pradinio lygio modelius lengvesniems ir mažo intensyvumo transportavimo darbams. Tik pėsčiomis valdomi šakiniai krautuvai yra mūsų trumpų atstumų modeliai, kuriuos rekomenduojame naudoti vidutiniu intensyvumu. Vidutinio nuotolio modeliai su stovėjimo platforma gali gabenti iki 3,5 t sveriančius krovinius. Norint nuolat naudoti didelio intensyvumo logistikoje, geriausia išsinuomoti vieną iš mūsų ilgo nuotolio modelių su ergonomiška sėdyne.

Išsinuomokite bet kokioms sąlygoms skirtą elektrinį šakinį krautuvą.

Prekių transportavimas kelia įvairių iššūkių, ypač dėl to, kad ne kiekviename sandėlyje yra tolygus grindinys. Nuožulnūs paviršiai dažnai tampa neįveikiamomis kliūtimis norint pakrauti ar iškrauti pirmąją padėklų eilę vilkikuose ar geležinkelio vagonuose. Laimė, kad „Jungheinrich“ turi išeitį. Mūsų nuomai skirtame parke yra elektrinių šakinių krautuvų su žirkliniais keltuvais. Dėl įrangos galimybių įvairovės šie manevringi ir galingi šakiniai krautuvai gali be vargo pasiekti iki 15 proc. lygio balansą. Nesvarbu, ar ieškote pagal svorį reguliuojamos platformos pakabos, integruoto krautuvo ar pagalbinės sukibimo jėgos sistemos, mūsų nuomojamų krautuvų parke rasite bet kokiems poreikiams tinkamų elektrinių šakinių krautuvų.

Mūsų nuomojami žemo kėlimo šakiniai krautuvai.

„Jungheinrich“ nuomai skirtus krautuvus galima nuomotis trumpiems arba ilgiems laikotarpiams. Mielai padėsime surasti tinkamą akumuliatorinį žemo kėlimo šakinį krautuvą jūsų sandėliui, kad galėtumėte išnaudoti didelį mūsų nuomai skirtų krautuvų parko lankstumą:

  • Įvairios paskirties šakinių krautuvų nuoma.
  • Platus skirtingų transporto priemonių rūšių asortimentas.
  • Specialūs „Jungheinrich“ krautuvai pasiekiami pateikus prašymą.
  • Visą parą veikianti nuomos karštoji linija.

Norėdami išsinuomoti žemos platformos krautuvą, susisiekite su vienu iš mūsų techninių konsultantų pateikdami gaminio užklausą.

Ar turite klausimų?