+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Sandėliavimas

Sukrovimas – optimalus ploto išnaudojimas.

Geriausias ploto išnaudojimas, greičiausias užsakytų prekių surinkimas - sandėliavimas yra esminė logistikos proceso sudėtinė dalis. „Jungheinrich“ siūlo Jums platų transporto priemonių, stelažų ir sistemų, skirtų veiksmingam sandėliavimui, asortimentą - galite rinktis rankinį arba automatinį valdymą.

Optimalus sandėliavimas - skamba paprastai, tačiau kas kart tampa sudėtingiau.

Elektroninės prekybos ir globalių logistikos procesų laikais vis didesni gaminių kiekiai per vis trumpesnį laiką turi būti sukrauti ir vėl iškrauti. Todėl laiko, išlaidų ir erdvės atžvilgiu optimalus sandėliavimas tampa vis svarbesniu faktoriumi, lemiančiu įmonių sėkmę. 

„Jungheinrich“, turėdama didesnę nei 60 metų patirtį, siūlo pilną krautuvų, stelažų ir sandėlio sistemų paletę, skirtą sandėliavimui. Nuo paprasto elektrinio vairalazde valdomo krautuvo iki ypač lanksčiai pritaikomų rietuvų ir EKX aukštųjų stelažų krautuvų, mūsų Nr. 1 siaurų koridorių sandėlyje. Nuo rankinių iki dalinai ar visiškai automatizuotų sandėlio sistemų ir programinės įrangos komponentų, skirtų stebėti ir valdyti visą Jūsų prekių srautą, nuo sukrovimo iki iškrovimo proceso.

Stelažų sistemos yra raktas į optimalų krovinių perkrovimo našumą

Mūsų sandėlio sistemos pasižymi poreikius atitinkančia konstrukcija ir optimaliu ploto išnaudojimu. Kaip padėklų, smulkių dalių arba siaurų koridorių sandėlis. Rankinis arba automatinis. Sandėlio sistemos mums yra daug daugiau nei tik plienas ir geležis. Stelažai yra Jūsų sandėlio pagrindas ir raktas į optimalų perkrovimo našumą. Todėl Jums siūlome visapusiškai suplanuotą sandėlį, kuriame stelažų sistemos, krautuvai ir automatiniai komponentai suprantami kaip „darniai dirbanti komanda“. Padėklų, talpyklų, dėklų, kartono dėžių ir ilgų krovinių sandėliavimui „Jungheinrich“ gali pasiūlyti didelę stelažų ir sandėlio sistemų, platformų konstrukcijų ir laikančiosios konstrukcijos sandėlių „Silos“ įvairovę. Kad būtumėte pasiruošę būsimiems iššūkiams ir bet kada galėtumėte optimaliai sandėliuoti.

Ar turite klausimų?