+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Nuomojami elektriniai šakiniai krautuvai

Elektrinių šakinių krautuvų nuoma.

Kas nutinka, kai numatomas gamybos padidėjimas ir reikia išsinuomoti papildomų elektrinių šakinių krautuvų, kurie padėtų paskirstyti sandėlio darbo krūvį? Tokiu atveju „Jungheinrich“ nuomojamos įrangos parkas gali užtikrinti, kad efektyvumas nesumažėtų, o jūsų veikla vyktų sklandžiai. Mūsų akumuliatoriniais krautuvais galima saugiai gabenti iki 5 t krovinius ir pasiekti iki 7,5 m kėlimo aukštį.

„Jungheinrich“ elektrinių šakinių krautuvų nuoma.

Dėl šiuolaikinių trifazių kintamosios srovės variklių „Jungheinrich“ elektriniai šakiniai krautuvai išlaiko didžiausią efektyvumą su mažiausiomis energijos sąnaudomis. Nuomodamiesi vieną iš mūsų elektrinių šakinių krautuvų, įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą, jūsų poreikius atitinkantį modelį. Mūsų elektriniai šakiniai krautuvai yra universalūs ir gali pagelbėti jums įvairiose srityse, pavyzdžiui, maisto ar gėrimų pramonėje, logistikoje, gabenimo sandėliuose ar automobilių pramonėje. Kadangi šie krautuvai yra labai lankstūs, jie puikiai tinka sunkvežimiams, konteineriams ar vagonams pakrauti ir iškrauti. Rinkdamiesi elektrinių šakinių krautuvų nuomos paslaugą galėsite išnaudoti visas savo sandėlio galimybes.

Norėdami pasiekti didžiausią našumą, išsinuomokite elektrinį šakinį krautuvą.

Norintieji išsinuomoti mūsų elektrinį šakinį krautuvą džiaugsis puikiu įrangos valdymu net ir ankštose sandėlio vietose, – tai įmanoma dėl itin kompaktiškos pramoninio krautuvo konstrukcijos. Dėl sukamo vairo ir dvigubo galinio rato galimas didžiausias manevringumas vietoje sukant iki 180°. Rafinuotos elektrinių šakinių krautuvų vairavimo ir važiavimo ypatybės ypač gerai pasireiškia ant lygaus paviršiaus. Norėdami mažoje erdvėje pasiekti didžiausią efektyvumą, išsinuomokite elektrinį šakinį krautuvą.

Neprilygstamas 3 ir 4 ratų manevringumas.

Galima rinktis skirtingus šakinių krautuvų modelius priklausomai nuo sandėlio aplinkos, kurioje reikia manevruoti. „Jungheinrich“ nuomoja ir trijų, ir keturių ratų elektrinius šakinius krautuvus. Ankštai sandėlių aplinkai su lygiu paviršiumi rekomenduojame itin manevringus trijų ratų krautuvus. Darbui padėklų sandėliuose su nelygiu paviršiumi ar didesniems kroviniams vežti reikėtų rinktis iki 5 t kroviniams skirtus ir stabilią pavarą turinčius keturių ratų elektrinius krautuvus.

Mūsų nuomojami elektriniai šakiniai krautuvai.

Nesvarbu, ar ieškote ličio jonų technologijos, ar erdvios vairuotojo kabinos, ar individualių nustatymo ir veikimo galimybių, „Jungheinrich“ nuomojamų elektrinių šakinių krautuvų parkas padės valdyti sandėlio apimtis ir trumpais, ir ilgais laikotarpiais. Mūsų nuomojama įranga turi įvairių pranašumų:

  • Elektrinių šakinių krautuvų nuoma visoms reikmėms.
  • Gausus skirtingų krautuvų modelių asortimentas.
  • Pateikus prašymą gali būti sumontuota specialioji įranga.
  • Nuomos karštoji linija jūsų klausimams.

Pateikę gaminio užklausą, susisiekite su vienu iš mūsų specialistų konsultantų, kurie mielai patars dėl asmeninio nuomos pasiūlymo.

Ar turite klausimų?