+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Lithium-Ionen-Produkte

Ličio jonų gaminiai jūsų sėkmei.

Ieškote ne tik įtikinamo našumo, bet taip pat ir tvaraus bei saugaus energijos vartojimo sprendimo? Tuomet pats metas išnaudoti daug naudos jūsų verslui suteiksiančią „Jungheinrich“ ličio jonų technologiją. Mes siūlome daugelio metų tyrimais ir tobulinimu paremtas, puikiai suderintas sistemas: jas sudaro krautuvas, ličio jonų akumuliatorius, įkroviklis ir patikimi ekspertų patarimai dėl jūsų ličio jonų projekto. Nesvarbu, ar norite įsigyti naują krautuvą, modernizuoti senąjį ar pertvarkyti visą krautuvų parką – suteiksime jums visapusišką pagalbą dėl mūsų ličio jonų sprendimų naudojimo.

Ličio jonų akumuliatoriai: galingi ir ilgaamžiai.

„Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatoriai pasižymi ilgu naudojimo laiku, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, greitu įkrovimu bei leidžia sutaupyti laiko ir išlaidų techninei priežiūrai. Pasitelkdami 65 metus patirties elektromobilumo ir 10 metų patirties ličio jonų technologijos srityse galime kurti ilgaamžius ir tvarius akumuliatorius, kurie ne vien pasižymi didžiausiu prisitaikymu, bet taip pat leidžia taupyti išteklius.  

Ličio įkrovimo technologija: visada parengta naudoti.

Pasitelkdami tinkamą „Jungheinrich“ aukšto dažnio įkrovimo technologiją su savo ličio jonų akumuliatoriais varomais krautuvais pasiekite geriausią rezultatą. Optimali visų sistemų sąveika ir nepriekaištingas akumuliatoriaus bei įkroviklio ryšys leidžia pasiekti įspūdingas ličio jonų akumuliatorių savybes ir ilgesnį naudojimo laiką. Naudodami mūsų ličio jonų akumuliatoriams skirtus įkroviklius, išnaudokite labai ekonomišką įkrovimo procesą ir įspūdingą našumą.

Efektyvu, patvaru, nereikia techninės priežiūros.

„Jungheinrich“ yra ličio jonų technologijos pradininkė. Būdami vienu iš pirmaujančių vidaus logistikos sistemos kūrėjų, dėl to, kad patys atliekame tyrimus, kuriame ir gaminame, galime pasiūlyti puikiai suderintą bendrą sistemą, kurią sudaro akumuliatorius, įkroviklis, krautuvas ir konsultacija.

Kuo efektyviau

Tinkamos įkrovimo technologijos naudojimas suteikia privalumų. „Jungheinrich" modernios įkrovimo technologijos jau seniai yra standartas ir nuolat tobulinamos taip, kad atitiktų Jūsų energijos vartojimo efektyvumo poreikius. 

Pereikite prie „Jungheinrich“ ličio jonų technologijos!

Mes surasime tinkamiausią ličio jonų krautuvą pagal jūsų poreikius.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

„Jungheinrich“ ličio jonų technologija

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?