+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Content EFG-Special 1

Elektriniai šakiniai krautuvai

Galingi „Jungheinrich“ elektriniai šakiniai krautuvai..

Norint veiksmingai gabenti krovinius gamybos ir laikymo patalpose, žmonės ir mašinos turi veikti išvien. Kur žmogaus jėgos nebepakanka, darbą perima mūsų elektriniai šakiniai krautuvai: jie gali pasiekti iki 7,5 metrų aukštį ir kelti bei saugiai pervežti iki 5000 kg krovinius net ir dideliais atstumais.

Mūsų elektriniai šakiniai krautuvai su atsvaru užtikrina didžiausią našumą ir mažas energijos sąnaudas. Manevringiems elektriniams krautuvams didžiausią galią pasiekti padeda naujausi trifaziai varikliai ir mūsų gerai apgalvota „PureEnergy“ koncepcija. Ši technologija koordinuoja visas šakinio krautuvo dalis ir automatiškai užtikrina optimalų našumą. Elektrinių krautuvų našumas suderintas su jų ekonomiškumu.

„Jungheinrich“ elektriniai šakiniai krautuvai – mažiausiai vietos užimantis našumas.

Kompaktiškas ir grakštus šakinių krautuvų dizainas palengvina darbą net ankščiausiose vietose. Dvigubas galinis ratas ir vairavimas sukamu ratu šakiniams krautuvams leidžia vietoje apsisukti iki 180 laipsnių, taip užtikrinant itin didelį manevringumą. Geriausias krautuvų valdymas ir vairavimas pasiekiamas judant lygiais paviršiais.

Mūsų elektriniai šakiniai krautuvai idealiai tinka darbui įvairiomis sąlygomis. Itin lankstūs ir manevringi elektriniai krautuvai su atsvaru yra patikimi pagalbininkai maisto prekių ir gėrimų sandėliuose, taip pat tais atvejais, kai dirbama keliomis pamainomis, logistikos ir paskirstymo sandėliuose padėklams transportuoti arba norint pakrauti ar iškrauti konteinerius, vagonus arba sunkiasvores krovinines transporto priemones.

Didelis dėmesys ergonomikai.

Visas elektrinių krautuvų su atsvaru dizainas sukurtas galvojant apie ergonomiką. Panoraminis stiebas užtikrina gerą visapusišką matomumą – ir patalpose, ir lauke. Manevruoti galima ne tik greitai, lengvai ir tiksliai, bet ir tikrai saugiai. Krautuvas taip pat prisitaiko prie jūsų fizinių poreikių. Individualios konfigūracijos ir reguliavimo parinktys bei erdvi kabina suteikia judėjimo laisvę ir užtikrina darbo vietos ergonomiškumą.

Neprilygstamo manevringumo trijų ir keturių ratų elektriniai šakiniai krautuvai su atsvaru.

„Jungheinrich“ siūlo trijų arba keturių ratų elektrinius šakinius krautuvus. Abiejų rūšių krautuvai vairuojami galine ašimi, o tai suteikia puikų manevringumą. Atsakymas į klausimą, kokį elektrinį šakinį krautuvą geriau rinktis – trijų ar keturių ratų, ir kuris būtų jums tinkamesnis, priklauso nuo elektrinių šakinių krautuvų naudojimo vietos ir reikiamos keliamosios galios.

Jei elektrinis šakinis krautuvas dažniausiai naudojamas ankštose vietose arba sunkiasvorėms krovininėms transporto priemonėms ir konteineriams pakrauti ar iškrauti ant lygių paviršių, tuomet jums tinkamiausias – ypač lankstus ir manevringas trijų ratų šakinis krautuvas. Ratus galima lengvai pasukti 90° kampu, todėl elektriniai šakiniai krautuvai gali apsisukti vietoje. Taigi šie „Jungheinrich“ trijų ratų elektriniai šakiniai krautuvai gali vežti iki 2000 kg krovinius ir juos pakelti iki 6,5 metrų aukščio net pačiose ankščiausiose vietose.

Tačiau jeigu norite elektrinius šakinius krautuvus naudoti padėklų sandėlyje, ant nelygaus paviršiaus arba jais vežti didesnius krovinius, tuomet idealiai tiks keturių ratų elektriniai šakiniai krautuvai. Nors jie turi didesnį apsisukimo spindulį, tačiau yra daug stabilesni posūkiuose, gali vežti iki 5000 kg krovinius ir juos kelti net iki 7,5 metrų aukščio.

Įsijunkite: Energija judėjimui pirmyn.

„Jungheinrich“ suteikia kompaktiškus energijos sprendimus didžiausiam našumui užtikrinti. Krautuvai varomi naujausia ličio jonų galia, yra labai manevringi ir išmanesni nei bet kada anksčiau. Pažangus krautuvų stebėjimas per telematikos įrenginį leidžia išmaniai įrašyti naudojimo duomenis, todėl atveria duris Vidaus logistikai 4.0.

Ar esate pasiruošę ateičiai?


EFG naudos jums apžvalga:

Content EFG-Special 2


Ličio jonai - Jūsų pranašumas prieš konkurentus.

Technologijų lyderio ir gamintojo ištobulinta technologija.

„Jungheinrich“ kuria ir gamina akumuliatorius, įkroviklius ir visus su tuo susijusius krautuvų komponentus. Tokiu būdu visos sistemos dalys puikiai tarpusavyje dera ir užtikrina visišką veiksmingumą.

Rezultatas: EFG krautuve naudojamas ličio jonų akumuliatorius taps ilgalaikiu energijos šaltiniu. Itin greito įkrovimo ir nulinių techninės priežiūros sąnaudų dėka. Krautuvai gali dirbti beveik be pertraukų. Visada užtikrinamas visiškas galingumas. Jokių nuovargio ženklų ir ypač ilga naudojimo trukmė.

Jau dabar pasinaudokite visiška ličio jonų galia su dviguba garantija


100% pasitenkinimas. Garantuotas.

Mes įsitikinę, kad tai yra geriausias sprendimas jums. Būtent todėl galite paprastai ir greitai bet kada per pirmuosius 6 mėnesius grįžti prie ankstesnės naudotos technologijos nenurodydami priežasčių.


Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas

Jokių rūpesčių. Jokių kompromisų.

Su „Jungheinrich“ ličio jonų „Garantija Plius“ jums suteikiame ilgalaikį aukštos kokybės ličio jonų techninių charakteristikų pažadą iki 8 metų, todėl galite visiškai susitelkti į darbą ir pamiršti rūpesčius.

Su „Jungheinrich“ ličio jonų technologija pabėgsite nuo konkurencijos: maksimalus pajėgumas su iki 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Niekada nebuvo taip paprasta pakeisti.

Su mūsų dviguba garantija ir individualia keitimo priemoka. 

Dabar galite pamiršti krautuvų su vidaus degimo varikliu ir brangaus švino rūgšties akumuliatorių keitimo laikus. Nes naudodami pranašesnius „Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatorius, pasižyminčius dideliu efektyvumu ir nulinėmis techninės priežiūros sąnaudomis, Jūs tiesiog pabėgsite nuo konkurencijos.

Pereikite prie ličio jonų technologijos ir pasinaudokite mūsų patraukliais pirkimo ar nuomos pasiūlymais su keitimo priemoka:

Content EFG-Special 5

Elektriniai krautuvai - manevringi ir galingi

Naudodami mūsų manevringus elektrinius krautuvus maksimaliai padidinsite savo krovos pajėgumus viduje ir lauke darydami minimalų poveikį aplinkai. Nekenksmingi trifaziai varikliai užtikrina didelę galią ir minimalias sąnaudas - tai švariausias ir efektyviausias būdas sunkiems kroviniams valdyti. Akumuliatorių galite pasirinkti: pažangi ličio jonų technologija ar patikrinti švino rūgšties akumuliatoriai.

Mūsų manevringų elektrinių krautuvų stiprioji pusė išryškėja ypač tuomet, kai sandėlyje yra mažai vietos manevravimui. Dėl mažos ir kompaktiškos konstrukcijos jie be vargo juda siauruose koridoriuose. Žinoma, transporto priemonės geriausiai dirba ant lygių vidaus grindų, tačiau naudojimas lauke irgi nėra problema. Dar vienas pranašumas: Kėlimo mechanizmu elektriniai šakiniai krautuvai gali aptarnauti ir stelažus ir rietuves bei pasiekti 2,300 - 7,500 milimetrų aukštį. Keliamoji galia siekia iki 5 tonų. Kasdieniame darbe vairuotojai patiria darbo su vienu iš mūsų elektrinių krautuvų privalumus - itin patogų sėdėjimą, visaapimantį matomumą ir visapusiškas pagalbinėmis sistemas, apsaugančias žmones, krovinį ir sandėlį.

Elektriniai krautuvai su trifaze technika

Mūsų pažangi trifazė technika taip pat garantuoja daug privalumų. Jos dėka elektriniai krautuvai juda dinamiškai ir pasiekia didžiausią krovos našumą netgi esant dideliai apkrovai. Didesnis galingumas nebūtinai reiškia didesnes sąnaudas: pavyzdžiui, regeneracinis stabdymas 30 procentų energijos sugrąžina atgal į akumuliatorių. Dėl šios papildomos energijos mūsų elektriniais šakiniais krautuvais galima atlikti dar daugiau darbų. Be to, trifaziai varikliai pasižymi labai mažu priežiūros poreikiu ir dėl to sumažėja eksploatacinės išlaidos.

Elektriniams šakiniams krautuvams skirti akumuliatoriai

Kokio tipo akumuliatoriaus reikia elektriniam šakiniam krautuvui visiškai priklauso nuo reikalavimų. Mūsų į ateitį orientuota ličio jonų technologija pasižymi greitesniu akumuliatorių įkrovimu, kurių beveik visai nereikia prižiūrėti. Be to, ličio jonų akumuliatorių eksploatacijos trukmė yra tris kartus ilgesnė nei įprastinių akumuliatorių. Jeigu jau turite įsigiję kurį nors mūsų elektrinį krautuvą, visai paprastai galite jame pritaikyti ličio jonų akumuliatorių.

Tačiau patikrinti švino rūgšties akumuliatoriai pasižymi ypač dideliu patvarumu. Mes Jums siūlome vidaus logistikos srityje unikalią „2Shifts1Charge“ technologija: mūsų elektriniais krautuvais su atsvaru galėsite dirbti iš karto dvi pamainas nekeisdami ir neįkraudami akumuliatoriaus. Taip sutaupysite laiko, energijos ir sumažinsite kaštus.

Ar turite klausimų?