+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Content EFG-Special 1

Elektriniai šakiniai krautuvai

EFG ENERGIJA DIDELIEMS SIEKIAMS

Pereikite prie EFG su ličio jonų akumuliatoriumi: su keitimo priemoka ir dviguba garantija.

Mūsų manevringi ir daugiafunkciai EFG krautuvai su atsvaru užtikrina maksimalų našumą su mažiausiomis energijos sąnaudomis: naujausios kartos trifazės srovės varikliai, maksimalus efektyvumas, kurį užtikrina energijos koncepcija „Pure Energy“, našumą skatinanti ergonomija ir optimalus saugumas.

Dirbdami su „Jungheinrich“ EFG krautuvu kartu su pranašesne ličio jonų technologija galutinai aplenksite konkurentus. Dėl didelio našumo, greito įkrovimo laiko, techninės priežiūros nebuvimo ir ypač ilgo naudojimo laiko „Jungheinrich" ličio jonų akumuliatoriai yra ilgalaikiai ekonomiškiausi energijos šaltiniai.

Jiems suteikiame savo dvigubą garantiją:
pasirinkite ličio jonų technologijos galią su 6 mėnesių pasitenkinimo garantija bei su iki 8 metų garantija ličio jonų akumuliatoriams.

Be to, dyzelinį ar dujinį krautuvą bei elektrinį krautuvą su švino rūgšties akumuliatoriumi pakeisdami į „Jungheinrich“ EFG krautuvą su ličio jonų akumuliatoriumi gausite individualią keitimo priemoką.

TIESIAI PRIE PASIŪLYMŲ


EFG pranašumų apžvalga:

Content EFG-Special 2


Ličio jonai - Jūsų pranašumas prieš konkurentus.

Technologijų lyderio ir gamintojo ištobulinta technologija.

„Jungheinrich“ kuria ir gamina akumuliatorius, įkroviklius ir visus su tuo susijusius krautuvų komponentus. Tokiu būdu visos sistemos dalys puikiai tarpusavyje dera ir užtikrina visišką veiksmingumą.

Rezultatas: EFG krautuve naudojamas ličio jonų akumuliatorius taps ilgalaikiu energijos šaltiniu. Itin greito įkrovimo ir nulinių techninės priežiūros sąnaudų dėka. Krautuvai gali dirbti beveik be pertraukų. Visada užtikrinamas visiškas galingumas. Jokių nuovargio ženklų ir ypač ilga naudojimo trukmė.

Jau dabar pasinaudokite visiška ličio jonų galia su dviguba garantija

Su „Jungheinrich“ ličio jonų technologija pabėgsite nuo konkurencijos: maksimalus pajėgumas su iki 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Niekada nebuvo taip paprasta pakeisti.

Su mūsų dviguba garantija ir individualia keitimo priemoka. 

Dabar galite pamiršti krautuvų su vidaus degimo varikliu ir brangaus švino rūgšties akumuliatorių keitimo laikus. Nes naudodami pranašesnius „Jungheinrich“ ličio jonų akumuliatorius, pasižyminčius dideliu efektyvumu ir nulinėmis techninės priežiūros sąnaudomis, Jūs tiesiog pabėgsite nuo konkurencijos.

Pereikite prie ličio jonų technologijos ir pasinaudokite mūsų patraukliais pirkimo ar nuomos pasiūlymais su keitimo priemoka:

Content EFG-Special 5

Elektriniai krautuvai - manevringi ir galingi

Naudodami mūsų manevringus elektrinius krautuvus maksimaliai padidinsite savo krovos pajėgumus viduje ir lauke darydami minimalų poveikį aplinkai. Nekenksmingi trifaziai varikliai užtikrina didelę galią ir minimalias sąnaudas - tai švariausias ir efektyviausias būdas sunkiems kroviniams valdyti. Akumuliatorių galite pasirinkti: pažangi ličio jonų technologija ar patikrinti švino rūgšties akumuliatoriai.

Mūsų manevringų elektrinių krautuvų stiprioji pusė išryškėja ypač tuomet, kai sandėlyje yra mažai vietos manevravimui. Dėl mažos ir kompaktiškos konstrukcijos jie be vargo juda siauruose koridoriuose. Žinoma, transporto priemonės geriausiai dirba ant lygių vidaus grindų, tačiau naudojimas lauke irgi nėra problema. Dar vienas pranašumas: Kėlimo mechanizmu elektriniai šakiniai krautuvai gali aptarnauti ir stelažus ir rietuves bei pasiekti 2,300 - 7,500 milimetrų aukštį. Keliamoji galia siekia iki 5 tonų. Kasdieniame darbe vairuotojai patiria darbo su vienu iš mūsų elektrinių krautuvų privalumus - itin patogų sėdėjimą, visaapimantį matomumą ir visapusiškas pagalbinėmis sistemas, apsaugančias žmones, krovinį ir sandėlį.

Elektriniai krautuvai su trifaze technika

Mūsų pažangi trifazė technika taip pat garantuoja daug privalumų. Jos dėka elektriniai krautuvai juda dinamiškai ir pasiekia didžiausią krovos našumą netgi esant dideliai apkrovai. Didesnis galingumas nebūtinai reiškia didesnes sąnaudas: pavyzdžiui, regeneracinis stabdymas 30 procentų energijos sugrąžina atgal į akumuliatorių. Dėl šios papildomos energijos mūsų elektriniais šakiniais krautuvais galima atlikti dar daugiau darbų. Be to, trifaziai varikliai pasižymi labai mažu priežiūros poreikiu ir dėl to sumažėja eksploatacinės išlaidos.

Elektriniams šakiniams krautuvams skirti akumuliatoriai

Kokio tipo akumuliatoriaus reikia elektriniam šakiniam krautuvui visiškai priklauso nuo reikalavimų. Mūsų į ateitį orientuota ličio jonų technologija pasižymi greitesniu akumuliatorių įkrovimu, kurių beveik visai nereikia prižiūrėti. Be to, ličio jonų akumuliatorių eksploatacijos trukmė yra tris kartus ilgesnė nei įprastinių akumuliatorių. Jeigu jau turite įsigiję kurį nors mūsų elektrinį krautuvą, visai paprastai galite jame pritaikyti ličio jonų akumuliatorių.

Tačiau patikrinti švino rūgšties akumuliatoriai pasižymi ypač dideliu patvarumu. Mes Jums siūlome vidaus logistikos srityje unikalią „2Shifts1Charge“ technologija: mūsų elektriniais krautuvais su atsvaru galėsite dirbti iš karto dvi pamainas nekeisdami ir neįkraudami akumuliatoriaus. Taip sutaupysite laiko, energijos ir sumažinsite kaštus.

Ar turite klausimų?