+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis

Dyzelinių ir dujinių šakinių krautuvų nuoma

Jei norite išsinuomoti dujinį ar dyzelinį šakinį krautuvą, kuris nesuges net pačiomis sudėtingiausiomis lauko sąlygomis, „Jungheinrich“ nuomojami dyzeliniai ir dujiniai šakiniai krautuvai jums puikiai tiks. Gero šakinio krautuvo širdis visada yra variklis. Šie galingi dyzeliniai šakiniai krautuvai stebina patikima kėlimo galia ir didele akceleracija, o suskystintomis naftos dujomis varomi šakiniai krautuvai su hidrodinamine pavara pasižymi dideliu patvarumu ir ekonomiškumu.

„Jungheinrich“ dyzelinių ir dujinių šakinių krautuvų nuoma.

Mūsų dyzeliniams ir dujiniams šakiniams krautuvams nelygus, drėgnas ar labai dulkėtas paviršius – vienas juokas. Kad ir kokios būtų sunkios darbo sąlygos, šie nuomojami krautuvai padės sandėlyje panaudoti tikrą vidaus degimo variklio galią. Šie krautuvai ne tik tvirti ir patvarūs, jie taip pat pasižymi įspūdinga galia. Jei norite išsinuomoti dyzelinį ar dujinį pramoninį krautuvą, mielai padėsime jums išsirinkti tinkamiausią.

Įvairiausios paskirties dyzelinių ir dujinių šakinių krautuvų nuoma.

Mūsų dyzelinių ir dujinių šakinių krautuvų pavaros technologija, pritaikymo sritys ir atskirų pramoninių krautuvų įrangos ypatybės labai skiriasi. Prieš išsinuomodami dujinį arba dyzelinį šakinį krautuvą su atsvaru, turėtumėte įsitikinti, kad pasirinktas krautuvas puikiai tiks numatomam darbui. Visuose mūsų dyzeliniuose šakiniuose krautuvuose įrengti mažai teršalų išmetantys varikliai, kuriuos, pasitelkiant papildomą įrangą ir specialius suodžių dalelių filtrus, galima naudoti patalpose.

Galingi dyzeliniai krautuvai, skirti važiuoti atbuline eiga.

Jei reikia patikimų pramoninių krautuvų kroviniams ir produktams transportuoti logistikoje ar sunkiojoje pramonėje, tuomet pataikėte ten, kur reikia. Dėl kintamo galios perdavimo mūsų dyzelinių šakinių krautuvų hidrostatinė pavara užtikrina aukščiausios klasės važiavimo dinamiką, greitą įsibėgėjimą ir kontroliuojamą stabdymą. Galingi „V krautuvai“ su penkiomis pasirenkamosiomis važiavimo programomis savo tikrąjį potencialą demonstruoja gabenant krovinius vidutiniais ir ilgais atstumais, ypač važiuojant atbuline eiga. Be to, dėl mažesnio komponentų skaičiaus juos itin lengva prižiūrėti.

Mūsų nuomojami dyzeliniai šakiniai krautuvai.

Norėtumėte išsinuomoti dyzelinį ar dujinį šakinį krautuvą? Tokie krautuvai yra puikus pasirinkimas, kai reikia galingo šakinio krautuvo, skirto naudoti lauke, su didele apkrova ir didžiausius efektyvumu. Pasinaudokite mūsų siūlomų dyzelinių šakinių krautuvų nuomos lankstumu:

  • Įvairios paskirties dyzeliniai ir dujiniai krautuvai.
  • Didelis transporto priemonių rūšių pasirinkimas.
  • Pateikus prašymą galima naudinga specialioji įranga.
  • Karštoji linija su kompetentingais patarimais.

Pateikę gaminio užklausą, galėsite susisiekti su mūsų specialistais konsultantais, kurie pasiūlys jūsų poreikius geriausiai atitinkantį dyzelinį ar dujinį šakinį krautuvą.

Ar turite klausimų?