+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Užsakymų rinktuvas (1)

Užsakymų rinktuvai

Efektyvūs užsakymų rinktuvai

Renkant užsakymus, žmogaus ir mašinos sąsaja turi optimaliai funkcionuoti. Su mūsų užsakymų rinktuvais padidinsite ne tik rinkimo vienuolikos metrų aukštyje rodiklius. Be to, Jūs pajusite didesnį važiavimo saugumą ir efektyvumą, netgi dirbdami sunkiausiomis sąlygomis.

Jie taip pat pasižymi reguliuojamo aukščio vairavimo blokais, aktyvinimu įvedant PIN ir individualiomis važiavimo programomis važiuojant tiek mažu, tiek dideliu greičiu, dėl ko padidėja ne tik darbo kokybė, bet ir komfortas. Vertikalieji ir horizontalieji užsakymų rinktuvai ypač pasiteisina dirbant sunkiomis darbo sąlygomis. Dėl trumpo akumuliatoriaus keitimo laiko elektriniai užsakymų rinktuvai gali dirbti net kelias pamainas iš eilės. 

Praktiškais priedais papildyti užsakymų rinktuvai

Mūsų užsakymų rinktuvai prisitaikys prie konkretaus Jūsų logistikos profilio, nes Jūs galite rinktis iš daugybės pritaikomų papildomų priedų. Pasirinkę pėsčiojo valdymo režimą, Jūs greičiau, pavyzdžiui, rinksite arti viena kitos sudėtas prekes. Arba ant krovininės dalies pritvirtintas jutiklis gali padėklus automatiškai nuleisti į paimti patogų aukštį. Mielai Jums patarsime, kaip išsirinkti kitus efektyvumą ir Jūsų darbuotojų saugumą didinančius priedus. 

Dažnai turite išdėlioti ir surinkti užsakymus pirmame ir antrame stelažo lygyje? Mūsų užsakymų rinktuvai padės Jums laiko atžvilgiu optimaliai susitvarkyti su darbo krūviu: hidrauliškai pakeliamos stovėjimo platformos, užtikrinančios reikiamą pakėlimą, pagalba. Platforma patogiai valdoma kojiniu jungikliu. Kitas pliusas: su pakopa ir turėklais galite patogiai ir saugiai dirbti netgi aukštesniuose stelažuose. 

Tvirta konstrukcija saugiam užsakymų rinkimui

Visa mūsų elektrinių užsakymų rinktuvų gaminių serija pasižymi ypač tvirta konstrukcija. Tą aiškiai parodo keliamoji galia: mūsų horizontalieji užsakymų rinktuvai, pavyzdžiui, savo 2,4 m ilgio šakėmis, pakelia iki trijų padėklų, sveriančių iki 2,5 tonos. 8 mm plieninis rėmas ir aukštai pakeltas važiuoklės skydas prie priekinio gaubto užtikrina reikiamą apsaugą.

Tvirtas, saugus ir universalus

Aukštos kokybės apdaila, patikima konstrukcija ir geriausios eksploatacinės savybės: Tai paslaptis, dėl kurios „Jungheinrich“ dėl didelių pardavimų ir didelio klientų pasitenkinimo tapo horizontaliųjų užsakymų rinktuvų segmento rinkos lyderiu.

Efektyvus užsakymų rinkimas aukštyje

Savo produktyvumą pakelkite į naują lygmenį! Su mūsų elektriniais užsakymų rinktuvais padidinkite savo užsakymų rinkimo rodiklius. Kad sąsaja žmogus/mašina optimaliai veiktų, mes taip pat didiname savo vertikaliųjų užsakymų rinktuvų važiavimo saugumą ir efektyvumą.

Ar turite klausimų?