+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Statinis padėklų sandėliavimas

Statinis padėklų sandėliavimas

Padėklus ir tinklines dėžes galima įvairiai sandėliuoti, priklausomai nuo pagrindinių vietos sąlygų. Statinis sandėliavimas tikslingas tuomet, jei savo krovinius tik sukraunate, iškraunate arba perkraunate.

Mūsų vienviečiai tinklinėms dėžėms skirti stelažai užtikrina optimalų erdvės išnaudojimą. Naudodami mūsų daugiaviečius stelažus dėl laisvai pasirenkamos sandėliavimo vietos galite tiesiogiai prieiti prie visų savo prekių. Tarp dviejų stelažo statramsčių kiekviename lygyje galite laikyti kelis padėklus. Standartinės konstrukcijos padėklų stelažai pristatomi nuo aštuonių iki dešimties metrų aukščio ir prie jų dirbama rietuvais ir užsakymų rinktuvais. Be to, juos galima paversti aukštaisiais stelažais, siekiančiais dvylika metrų, o esant automatiniams valdymui - netgi 40 m aukščio. Daugiaviečiams stelažams, skirtiems siauriems koridoriams, būdingas mažas ploto poreikis darbiniams koridoriams bei labai aukštas kėlimo aukštis.

Aukštieji stelažai taupo erdvę

Su mūsų specialiaisiais aukštaisiais stelažais „Silos“ negaištate laiko dėl salių ir pastatų statybos. Sandėlys valdomas automatizuotai ir siekia iki 40 m aukščio. Stogas ir sienos tiesiogiai tvirtinami prie stelažų.

Padėklų stelažų sistemos, skirtos darbui FIFO ir LIFO metodu

Jeigu padėklus sandėliuojate „First-in-first-out“ (FIFO) metodu, tinkamas sprendimas gali būti pravažiuojamasis arba įvažiuojamasis/pravažiuojamasis stelažas. O gal dirbate „Last-in-first-out“ metodu (LIFO)? Tokiu atveju siūlome įstumiamuosius stelažus su vienas šalia kito išdėstytais stelažo statramsčiais - padėklų stelažų sistemas su 3 - 5 procentų nuolydžiu.

Ar turite klausimų?