+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Elektriniai žemo kėlimo vežimėliai

Elektrinis žemo kėlimo vežimėlis

Elektriniai „Jungheinrich“ žemo kėlimo vežimėliai yra nenuilstantys ir labai efektyvūs pagalbininkai transportuojant krovinius ankštuose sandėliuose ar prekybos salėse . Galima rinktis pradedantiesiems skirtus modelius, skirtus lengvesniems darbams ir prekių transportavimui trumpais, vidutiniais ar ilgais atstumais.

Lengvoms transportavimo užduotims

Ne visada krautuvai dirbant viena ar keliomis pamainomis labai intensyviai naudojami. Lengvam darbui siūlome ekonomiškus krautuvus, skirtus pradedantiesiems.

Trumpiems atstumams tik su valdymu einant paskui

Elektrinius, vairalazde valdomus kėlimo vežimėlius lengva valdyti, jie yra ypač manevringi ir labai saugūs. Iki 25 procentų mažiau energijos sąnaudų.

Vidutiniam atstumam eiti ir važiuoti kartu rėžimas

Tobulai tinka transportavimui vidutiniais atstumais. Ypač tvirtas. Patikimas. Saugus. Dėl novatoriškų pasirenkamų variantų pritaikytas Jūsų poreikiams. 

Ilgiems atstumams ergonomiška sėdynė

Horizontaliam krovinių iki 2,0 tonų transportavimui geriausiai tinka ESE šakiniai kėlimo vežimėliai - „Jungheinrich“ vežimėliai su ergonomiška sėdyne šone.

Žemo kėlimo vežimėliams nebaisūs jokie iššūkiai

Žemo kėlimo vežimėliai yra nepamainomi ekonomiški krovos darbų ir padėklų transportavimo ant lygaus pagrindo pagalbininkai. Mažiems arba dideliems atstumams, vairuojant tik pėsčiajam arba kaip kartu važiuojančiojo valdomas įrenginys: pas mus rasite optimalų elektrinį žemo kėlimo vežimėlį savo sandėliui. 

Bet kokiam atstumui tinkantis žemo kėlimo vežimėlis

Kokio žemo kėlimo vežimėlio Jums reikia, pirmiausia priklauso nuo kelių ilgio Jūsų įmonėje. Jei reikia greitai pakrauti ir iškrauti prekes, tinka naudoti, pvz., elektrinis vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis. Jeigu sunkius krovinius norite transportuoti vidutiniais ar ilgais atstumais, tuomet geriausią rezultatą pasieksite naudodami galingą ir patikimą ESE elektrinį šakinį kėlimo vežimėlį. Šiuose žemo kėlimo vežimėliuose operatoriai gali dirbti stovėdami arba sėdėdami, o dėl šoninės padėties gali viską matyti. Be to, patogios formos, dalinai iš abiejų pusių valdomos vairalazdės užtikrina lankstų, patogų darbą ir juntamai mažesnį krūvį. 

Elektriniai žemo kėlimo vežimėliai lengvai įveikia įkalnes

Ypač pakraunant ir iškraunant pirmąją padėklų eilę sunkvežimiuose ar geležinkelio vagonuose įprastiniai elektriniai šakiniai kėlimo vežimėliai gali susidurti su sunkumais judant nuožulniomis vietomis, tačiau elektriniam žemo kėlimo vežimėliui su rampoms skirta keltuvo funkcija tai jokia problema. Ši funkcija iki 15 procentų kompensuoja rampų ir nuolydžių aukštį. Be to, galite rinktis daugybę kitų įrangos variantų ir darbinių funkcijų: nuo įmontuoto įkroviklio, lėtosios eigos mygtuko iki pagalbinės traukos priemonės.

Elektrinis šakinis kėlimo vežimėlis kroviniams iki 3,5 tonų

Mūsų elektriniai šakiniai kėlimo vežimėliai krovinius nuo 1,4 iki 3,5 tonų transportuoja greitai ir saugiai tyliai veikiančių ir galingų elektros variklių, naudojamų kartu su galingais akumuliatoriais, pagalba. Pavyzdžiui, 2 serijos EJE elektriniai žemo kėlimo vežimėliai net su dideliu kroviniu lengvai pasiekia maks. leidžiamą 6 km/h važiavimo greitį jam veikiant pėsčiojo vairavimo režimu.

Elektriniai kėlimo vežimėliai padeda taupyti veiklos sąnaudas

Pažangi mūsų žemo kėlimo vežimėlių trifazė technika pasižymi didesniu galingumu užtikrinant mažesnes veiklos sąnaudas. Trifazis srovė yra kintamosios srovės forma, gaunama iš reguliaraus elektros tinklo, ir ekonomiškesnė nei nuolatinė srovė. Naudojant šią technologiją kai kurie komponentai ir besidėvinčios dalys yra nereikalingos, dėl ko mūsų elektriniams kėlimo vežimėliams reikalinga ypač maža techninė priežiūra. 

Ar turite klausimų?