+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Ilgų krovinių sandėliavimas

Ilgų krovinių sandėliavimas ir platformos

Sandėliuojant strypus, vamzdžius ir plokštes geriausia naudoti gembinius stelažus. Šiuos stelažus galima pailginti iki norimo ilgio. Kroviniai laikomi ant atramų, pritvirtintų ant stelažų statramsčių, kurių padėtį galima lanksčiai reguliuoti. Sandėlio ploto išplėtimas atrodo neįmanomas arba per brangus? Papildomos erdvės sandėliavimui susikurkite naudodami sandėliavimo platformą.

Sandėliavimo ir užsakymų rinkimo platformos sukuria papildomo sandėliavimo ploto ant pačios platformos ir tuo pačiu naujos vietos po platforma. Tokiu būdu savo sandėlio salių viršutinę dalį galėsite panaudoti užsakymų rinkimui.

Sandėliavimo platformos išnaudoja patalpos aukštį

Tokiu būdu efektyviai išnaudosite patalpos aukštį ir lengvai prisitaikysite dirbti ant platformos ir po ja. Mūsų sandėliavimo platformas galima suprojektuoti taip, kad ant jų galėtų važinėti ne tik rankiniai šakiniai kėlimo vežimėliai, bet ir elektriniai kėlimo vežimėliai. Personalas lipa laiptais, o medžiagų srautą iš apatinio aukšto į platformą reguliuoja krautuvai arba konvejerinės sistemos.

Ar turite klausimų?