+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage LPG gas forklifts

Dujiniai krautuvai

Galingi ir patvarūs – „Jungheinrich“ dujiniai krautuvai.

Su „Jungheinrich“ dujiniais krautuvais ne tik optimizuosite krovinių tvarkymą savo sandėlyje ir gamybos vietoje, bet ir padidinsite sandėlio veiklos našumą. Šie visapusiški nuo 1 600 kg iki 5 000 kg keliamosios galios krautuvai gali susidoroti su dideliais kroviniais net esant sunkiausioms eksploatavimo sąlygoms. Dujinius krautuvus galima naudoti patalpose – priešingai nei dyzelinius, dėl kurių reikia laikytis tam tikrų saugos reikalavimų.

Mūsų dujiniai krautuvai yra idealus sprendimas, ypač tinkamas eksploatavimui lauko sąlygomis. Šie patvarūs dujiniai krautuvai atlaiko net pačias ekstremaliausias sąlygas, tokias kaip vėjas, drėgmė, dulkės, purvas ar nelygus pagrindas. Šie universalūs dujiniai krautuvai naudojami statybinių medžiagų pramonėje, gėrimų pramonėje, sodininkystės centruose, žemės ūkio sektoriuje, medienos pramonėje ir sąvartynuose.

Dujinių krautuvų dujų balionus reikia reguliariai keisti. Patogi dujų baliono keitimo tvarka leidžia maksimaliai sumažinti prastovų laiką.

Didžiausias dujinio šakinio krautuvo skirtumas – variklis.

Pagrindinė „Jungheinrich“ dujinių krautuvų sėkmės priežastis – jų galingas variklis. Pasitelkus nepaprastą techninį išradingumą, transporto priemonė gali pasiekti ypač aukštą sukimo momentą net ir esant mažam greičiui. Tai reiškia, kad dujinis krautuvas yra patikimas sprendimas kasdienėms užduotims sandėlyje ar gamybos įmonėje atlikti. Novatoriška variklio technologija leidžia pasiekti didžiausią našumą. Galite pasikliauti mažomis šių ekonomiškų dujinių šakinių krautuvų išmetamųjų teršalų vertėmis ir kuro sąnaudomis. Be to, jų veikimas pasižymi itin žemu skleidžiamo triukšmo lygiu, todėl poveikis dėl mažesnės akustinės taršos labai prisideda prie darbo aplinkos gerinimo.

Dujinis krautuvas su dujine pavara ir galimybė naudoti gamtinių dujų pavarą.

„Jungheinrich“ dujiniai krautuvai taip pat žinomi kaip LPG krautuvai, arba LP dujų krautuvai, bei propanu ir butanu varomi krautuvai. Atsarginius dujų balionus galima vežti tiesiai ant krautuvo, balionų skyriuje, arba integruotuose balionams skirtuose bakuose. Jei ieškote aplinką tausojančios dujinių krautuvų alternatyvos, taip pat galime dujiniam krautuvui pritaikyti gamtinių dujų pavarą. Tai ypač tinka, jei jau naudojate gamtinių dujų krautuvus ir turite krautuvų pripildymo infrastruktūrą, arba jeigu planuojate gamtines dujas naudoti visose savo vidaus logistikos transporto priemonėse.

Mūsų LPG dujinių krautuvų D.U.K.:

Dujinis krautuvas – mažataršė dyzelinio krautuvo alternatyva.

Jei jūsų įmonėje transportavimo užduotys daugiausia atliekamos patalpose, derėtų apsvarstyti netaršių elektrinių krautuvų naudojimą. Nepaisant mažų sąnaudų ir dujinės pavaros našumo, dujinis krautuvas vis tiek išmeta šiek tiek teršalų, dėl kurių patalpose gali atsirasti blogas kvapas. Vis dėlto, palyginus su krautuvais turinčiais elektrine pavarą, dujiniai krautuvai turi savų pranašumų, tokių kaip maža kaina, universalumas ir didelis našumas.

Didesnį dujinių krautuvų triukšmo lygį atsveria didelė jų galia. Be to, dujiniai krautuvai gali užvažiuoti ant rampų arba krovinius pervežti nelygiais paviršiais, yra atsparūs drėgmei ir šaltiems orams. Dėl to jie idealiai tinka transportavimo darbams tarp patalpose ir lauke esančių darbo zonų.

Galingi dujiniai krautuvai su skirtingų tipų pavarų technologijomis.

Dujiniai krautuvai su hidrostatine pavara – greiti, dinamiški ir tikslūs.

Mūsų dujiniai krautuvai su hidrostatine pavara idealiai tinka važiavimui atbuline eiga. Jie pasižymi geromis valdymo savybėmis, ypač pakraunant sunkvežimius. Didžiausi modernių pavarų technologijų pranašumai – spartus greičio padidėjimas, tikslus vairavimas ir nesudėtingas važiavimas atbuline eiga. Dujiniai krautuvai taip pat be vargo prisitaiko prie įvairių eksploatavimo sąlygų. Tai padaryti leidžia penkios parinktos važiavimo ir darbo programos, idealiai tinkamos naudoti skirtingose vietose.

Dujinis krautuvas su hidrodinamine pavara: patvarus ir visapusiškas.

Mūsų hidrodinaminiai krautuvai su hidrauliniu transformatoriumi puikiai tinka bet kokiems transportavimo darbams. Jų pranašumai aiškiai matomi atliekant darbą vidutiniais ir dideliais atstumais. Švelnus, sklandus paleidimas ir optimalus našumas vidutiniu ir dideliu greičiu leidžia paprasčiau tvarkyti prekes sandėliuose ar gamybos įmonėse. Jų naudojimui nereikia didelių energijos sąnaudų. Galingas pramoninis variklis užtikrina itin aukštą sukimo momentą net ir esant mažam greičiui.

Įsigykite dujinius krautuvus arba pirkite juos išperkamosios nuomos būdu.

Jei ieškote ekonomiško didelio našumo dujinio krautuvo, „Jungheinrich“ ekspertai gali jums patarti dėl geriausiai jūsų veiklos poreikius atitiksiančio modelio. Mūsų specialistų pagalba taip pat galite pasikliauti ir rinkdamiesi pasirenkamąsias funkcijas. „Jungheinrich PROFISHOP“ galite ieškoti jums tinkamų patvarių priedų, tokių kaip aukštos kokybės padėklai ar transportavimo konteineriai jūsų dujiniams krautuvams.

Mūsų specialistai visada mielai padės dujinių krautuvų finansavimo klausimais. Dujinių krautuvų išperkamoji nuoma ar išsimokėtinis pirkimas – kuris variantas jums tinka labiausiai? Finansinę strategiją galime sukurti kartu.

Gal domina trumpalaikis dujinių krautuvų naudojimas? Dėl to taip pat galite pasikliauti „Jungheinrich“. Mūsų krautuvų nuomos konsultantai gali pateikti patrauklius, specialiai jūsų veiklos poreikiams pritaikytus pasiūlymus.

Ar turite klausimų?