+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
48V Teaser Picture

Lithium-ion forklifts that optimise your business.

Pereikite prie ličio jonų šakinių krautuvų ir išnaudokite ličio jonų galios pranašumus.

„Jungheinrich“ turi platų ličio jonų šakinių krautuvų asortimentą: nuo ličio jonų kėlimo vežimėlių ar šakinių krautuvų iki rietuvių krautuvų su ličio jonų akumuliatoriais.

Ličio jonų kėlimo vežimėliai idealiai tinka padėklams ant stelažų sandėliuoti ar perkelti, taip pat kartais atliekamam užsakymų rinkimui. Tinka bet kokiam kėlimo aukščiui ir transportavimo atstumui: trumpą atstumą – ėjimo režimu, vidutinį atstumą – ėjimo režimu / stovint ant platformos, o ilgą atstumą – sėdint ant įmontuotos sėdynės. Taip pat galime pasiūlyti pradinio lygio modelius lengviems darbams.

Įrodėme jų visapusišką efektyvumą, todėl mūsų ličio jonų šakinius krautuvus galima naudoti beveik bet kokioje sandėlio aplinkoje. Kompaktiškas ličio jonų rietuvių krautuvų dizainas ir labai didelis kėlimo aukštis leido nustatyti naujus standartus – ypač dirbant ankštose patalpose.

Pasitelkite ličio jonų galią: efektyvus, greitas ir paspartintas akumuliatorių įkrovimas padės išnaudoti ilgo akumuliatoriaus veikimo laiko pranašumus dirbant keliomis pamainomis. Tai leis užtikrinti jūsų kėlimo vežimėlių, šakinių krautuvų ir rietuvių krautuvų pasiekiamumą visą parą. Taip pat galima iki 20 proc. sumažinti energijos sąnaudas. Naudodami ličio jonų akumuliatorius, kuriems nereikia jokios priežiūros, galėsite nebesirūpinti priežiūros darbais ir išlaidomis.

Lithium-ion pedestrian stackers:

Lithium-ion forklift trucks:

Lithium-ion reach trucks:

„Jungheinrich“ ličio jonų galia leis Jums būti pranašesniais už kitus.

Switch to lithium-ion stackers! Optimising your processes will enable you to save on both time and operating costs.

Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?