+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Automobiliai

Automobiliai

Elektromobilumas ir autonominis važiavimas. Individualizuota transporto priemonių gamyba išmaniose gamyklose ir tarptautinėse tiekėjų grandinėse: automobilių pramonėje šiuo metu vyksta esminiai pokyčiai. Greitis ir aukščiausias intralogistinės kompetencijos lygis yra svarbiausios ateities temos.

Technologiškai saugesnis medžiagų srautas: Autotraukiniai

Transportavimui sandėlio ir gamybos salių viduje dažniausiai naudojami elektriniai krautuvai ir kėlimo vežimėliai. Jeigu vienu metu transportuojami skirtingi krovinių padėklai ir kroviniai, tuomet naudojamas mūsų autotraukinys. Jį sudaro vilkikas ir dažniausiai kelios priekabos. Jas galima skirtingose vietose iškrauti ir vėl pakrauti. Technikos konstrukcija ir maršrutų planavimas visada orientuojamas į Jūsų individualias užduotis. Ypač svarbu, kad gamybos proceso metu būtų užtikrintas tikslus medžiagų tiekimas ir šalinimas iš gamybos mašinų. „Jungheinrich“ autotraukinio sistema yra daug pranašesnė lyginant su atskiromis transporto priemonėmis, nes mažina išlaidas ir sušvelnina eismo situaciją.

Automobiliai spartina tempą: Pramonei 4.0 skirti sprendimai

Automobilių pramonė globalizacijos laikais keičiasi. Pramonė 4.0 yra visa ko matas. Reikia išmanyti tarptautines tiekimo grandines, greitai, saugiai, ekonomiškai ir aplinkai nekenksmingomis sąlygomis į išmanias gamyklas pristatyti tiekėjų pristatytas dalis. Todėl automobilių pramonė ir transporto priemonių gamyba pagrįstai reikalauja pažangių, į ateitį orientuotų logistinių aukštosiomis technologijomis paremtų sprendimų tiekimo grandinėje.

Tai kelia aukščiausius reikalavimus automobilių pramonės logistikos procesams, kurie turi būti sukurti taip, kad lanksčiai prisitaikytų prie besikeičiančių paklausos sąlygų. Pavyzdžiui, vis daugiau dalių ir krovinių turi RFID žymas (identifikavimas radijo dažniu), todėl gali nuolat perduoti savo buvimo vietą IoT (daiktų internete). Ar ir Jūs norite informacijos srautą tarp gamintojų, tiekėjų ir logistikos paslaugų teikėjų transporto priemonių gamybos pramonėje optimizuoti pasitelkiant pažangią aukščiausios klasės technologiją? Mes, „Jungheinrich“, esame Jūsų automobilių pramonės partneris, nes turime aukščiausios klasės technologijomis paremtų sprendimų. 

Logistika 4.0: Ryšys tarp WMS ir krautuvų

Mūsų „Warehouse Management System“, „Jungheinrich WMS“, valdo ir sujungia, kaip dirigentas, visus procesus mūsų automobilių pramonės klientų sandėliuose. Tokiu būdu galime dalinai ar visiškai automatizuoti procesus sandėliuose su aukštais stelažais ir siaurais koridoriai bei tuo pačiu išvengti paėmimo ir sukrovimo klaidų. Ieškote individualaus aukštųjų technologijų sprendimo transporto priemonių gamybai iš vienų rankų? Jį rasite pas mus: „Jungheinrich“ logistinė sąsaja tiesiogiai palaiko ryšį su sandėlio transporto priemonėmis. Dėl to aukštųjų stelažų krautuvai automatiškai atpažįsta vietą, į kurią turi važiuoti. 

Mūsų krautuvuose, pavyzdžiui, pažangiame kombinuotame EKX krautuve, yra įrengta siųstuvo-imtuvo įranga, RFID skaitytuvai. Todėl, dalis, turinčias lustus, galima nuskaityti automatiškai. Tarptautinėse tiekimo grandinėse, kurios būdingos automobilių sektoriui, tai padeda sutaupyti nemažai laiko ir pinigų. Žinoma, jau prieš daugelį metų pristatėme savo elektrinius krautuvus. Kalbant apie logistiką elektriniais krautuvais dažnai automobilių pramonė nurodoma kaip pavyzdys. Savo aukštųjų technologijų logistikos sprendimais padėsime Jums esminių pokyčių automobilių pramonėje laikais gaminant elektra varomus ir autonomiškai važiuojančius automobilius. 

Ar turite klausimų?